Půjčky a úvěry

Díky brokerovi můžete na hypotéce výrazně ušetřit

FBORekordně nízké sazby, kterými se v poslední době ohání snad všechny hypotéční banky, nenechají v klidu jediného potencionálního zájemce o hypotéku. Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou, že skočíte rovnýma nohama do hypotéky, případně se blížíte ke konci fixačního období, neměli byste dál vyčkávat. Sjednáte-li si úvěr či refinancujete nyní, rozhodně neprohloupíte.

O důvodech, proč je hypotéka výhodnější než kdy předtím, jsme vás již informovali dříve. Dost možná jste se však ztratili v záplavě nabídek, které se od sebe na první pohled příliš neliší. Rozeznat, která hypotéka je skutečně nejvýhodnější, je pro laika docela oříšek. Naštěstí existují odborníci, kteří vás vždy ochotně a spolehlivě nasměrují tak, abyste skutečně ušetřili. Jedním z nich je i Finanční Broker Online, který za vás vyřeší hypotéku nebo její refinancování i v šibeničním termínu.

S FBO je hypotéka vždy výhodnější

V případě hypotéky vám broker zajistí nejvýhodnější podmínky a zůstane vašim partnerem po celou dobu jejího čerpání. Ušetříte čas, peníze a spoustu starostí, které jsou pro vyřizování hypotéky typické. Služby jsou objektivní a navíc zcela zdarma. Jak je to možné? FBO je licencovaný broker, který zprostředkovává hypotéky pro všechny známé hypotéční banky. Od nich získává i provize za každý sjednaný úvěr – ty se však nijak výrazně neliší a broker tak nemá důvod doporučovat konkrétní produkt, na rozdíl od většiny běžných makléřů.

Pokud vás zajímá, kolik můžete s FBO ušetřit v rámci refinancování hypotéky, můžete to zjistit okamžitě. Pro všechny klienty je a webu k dispozici hypotéční kalkulačka – stačí vyplnit několik základních údajů a obratem se dozvíte přibližnou úsporu. Úrok začíná již na 1,78 %. Další krok je jen na vás.

Služby brokerů jsou ve světě využívány zcela běžně a i u nás se na ně zájemci o finanční produkty obrací stále častěji. Ať už se rozhodnete jakkoliv, srovnání hypotéky byste rozhodně neměli opomenout. Přikývnou na první výhodnější nabídku se jednoduše nevyplácí…

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!