Díky brokerovi můžete na hypotéce výrazně ušetřit

FBORekordně nízké sazby, kterými se v poslední době ohání snad všechny hypotéční banky, nenechají v klidu jediného potencionálního zájemce o hypotéku. Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou, že skočíte rovnýma nohama do hypotéky, případně se blížíte ke konci fixačního období, neměli byste dál vyčkávat. Sjednáte-li si úvěr či refinancujete nyní, rozhodně neprohloupíte.

O důvodech, proč je hypotéka výhodnější než kdy předtím, jsme vás již informovali dříve. Dost možná jste se však ztratili v záplavě nabídek, které se od sebe na první pohled příliš neliší. Rozeznat, která hypotéka je skutečně nejvýhodnější, je pro laika docela oříšek. Naštěstí existují odborníci, kteří vás vždy ochotně a spolehlivě nasměrují tak, abyste skutečně ušetřili. Jedním z nich je i Finanční Broker Online, který za vás vyřeší hypotéku nebo její refinancování i v šibeničním termínu.

S FBO je hypotéka vždy výhodnější

V případě hypotéky vám broker zajistí nejvýhodnější podmínky a zůstane vašim partnerem po celou dobu jejího čerpání. Ušetříte čas, peníze a spoustu starostí, které jsou pro vyřizování hypotéky typické. Služby jsou objektivní a navíc zcela zdarma. Jak je to možné? FBO je licencovaný broker, který zprostředkovává hypotéky pro všechny známé hypotéční banky. Od nich získává i provize za každý sjednaný úvěr – ty se však nijak výrazně neliší a broker tak nemá důvod doporučovat konkrétní produkt, na rozdíl od většiny běžných makléřů.

Pokud vás zajímá, kolik můžete s FBO ušetřit v rámci refinancování hypotéky, můžete to zjistit okamžitě. Pro všechny klienty je a webu k dispozici hypotéční kalkulačka – stačí vyplnit několik základních údajů a obratem se dozvíte přibližnou úsporu. Úrok začíná již na 1,78 %. Další krok je jen na vás.

Služby brokerů jsou ve světě využívány zcela běžně a i u nás se na ně zájemci o finanční produkty obrací stále častěji. Ať už se rozhodnete jakkoliv, srovnání hypotéky byste rozhodně neměli opomenout. Přikývnou na první výhodnější nabídku se jednoduše nevyplácí...

Publikováno: 26. 05. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: broker | fbo.cz | hypotéční broker | hypotéka | hypotéky | srovnání hypoték