Dodávku si můžete půjčit. S van2go je to tak snadné...

Převoz stavebního materiálu, rozměrnějšího nářadí, zařízení do kanceláře či většího počtu spolupracovníků je s osobním autem komplikovaný a leckdy zcela nemožný. Naštěstí existují užitkové vozy neboli dodávky. Ale co když vám před domem žádná nestojí? Nedělejte si z toho hlavu, můžete si ji zapůjčit. Složitostí se nebojte, profi půjčovna dodávek Praha van2go vnáší do segmentu těchto služeb nový rozměr. Umožňuje zájemcům snadné a velmi rychlé zapůjčení prověřených vozů za příjemné ceny.

Vyberte si vozidlo, které opravdu potřebujete

Za zdánlivě zbytečným nadpisem se skrývá velké moudro. Spousta lidí totiž nakonec skončí za volantem úplně jiného vozu, než jaký ve skutečnosti potřebují. Možná to znáte z vlastní zkušenosti aneb „kamarád má starší dodávku, kterou mi ochotně půjčí...“. Jenomže nakonec se ukáže, že vozidlo není vyhovující jak z hlediska velikosti nákladního prostoru, tak v jiných ohledech. Jízda s takovým automobilem je krajně nepříjemná a celou akci komplikuje. Ve van2go dostanete na výběr z několika zánovních vozidel značky Opel. Zda zvolíte Vivaro, nebo některý z modelů Movano (do největšího valníku bez problémů naskládáte až 8 euro palet), je na vás. V případě potřeby můžete z půjčovny odjet i s minibusem, a to dokonce na sedadle spolujezdce – van2go totiž nabízí také služby zkušeného řidiče. Minimální doba pronájmu je pouhá hodina.

Co vás čeká a nemine?

Měli byste se připravit na náročnou administrativu, která vám spolkne nervy i čas? Nic podobného. Stačí, když si na webu van2go.cz vyberete vozidlo, vyplníte formulář a zaplatíte kartou či převodem. Poté si dodávku vyzvednete na smluveném místě. Půjčovna dodávek van2go má v rukávu zajímavé nadstandardní služby – například v podobě příplatku za nižší spoluúčast nebo vyčištění vozu po jeho navrácení. Více se dozvíte na https://www.van2go.cz/uvod.html.

Publikováno: 18. 12. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator