2 extra rychlé nebankovní půjčky, kterým můžete věřit

Zodpovědné půjčováníDo situace, kterou lze efektivně řešit pouze neprodlenou finanční injekcí, se může dostat každý. Stačí pár nečekaných výdajů a oheň je na střeše. Bankovní půjčka nic nevyřeší, protože její vyřízení trvá poměrně dlouho a to i navzdory tomu, že se banky v posledních letech snaží administrativní proces výrazně zkrátit. Jediným východiskem je proto vhodně zvolená nebankovní půjčka, která je nastavena tak, aby klient obdržel peníze co možná nejdříve. Abychom vám pátrání po spolehlivém věřiteli usnadnili, vybrali jsme pro vás hned dvě varianty.

Nejoblíbenější mikropůjčka pochází z Finska

Spokojíte-li se s nižší částkou, konkrétně 500 Kč až 10 000 Kč, vsaďte na půjčku od české odnože skandinávské společnosti Ferratum. Její produkt se těší oblibě ve většině evropských zemí a mezi největší přednosti patří rychlost vyřízení a minimální požadavky ze strany věřitele. O půjčku od Ferratum můžete zažádat i v případě, že nemáte jak doložit výši příjmů. Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze hodláte použít a na účtu je můžete mít již za 15 minut od zpracování požadavku. Ferratum půjčí každému, kdo ní nemá žádnou jinou nesplacenou půjčku. Zažádat o ni můžete online na www.ferratum-ipujcka.cz.

Čekat nebudete ani u Profi Credit

Pokud vám Ferratum půjčka nepomůže a hledáte rychlý úvěr s vyšším úvěrovým rámcem, mohl by vás zachránit Profi Credit, který půjčuje od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Jde o půjčku bez ručitele, ovšem za předpokladu, že v případě vyšších částek prokážete dostatečnou bonitu. Potěší vás delší splatnost a fakt, že vám Profi Credit půjčí i v případě, že jste na mateřské dovolené nebo v důchodu. Věřitel pamatuje i na zájemce o nižší částku na delší dobu. Speciální Flexibilní půjčky Profi Credit ve výši 4 999 Kč mají splatnost celých 12 měsíců. Formulář najdete na www.profi-ipujcka.cz. V případě první i druhé nebankovní půjčky vše vyřídíte z pohodlí domova a peníze budete mít na svém bankovním účtu již za 15 minut. U obou nebankovních společností můžete počítat s transparentními podmínkami, které jsou podrobně uvedeny na webu. Ferratum i Profi Credit patří mezi zavedené a dlouhodobě působící věřitele, u kterých se určitě nespálíte, ale naopak najdete rychlou půjčku, kterou překonáte dočasné finanční problémy.

Publikováno: 14. 10. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: ferratum | nebankovní půjčky | Profi Credit | rychlé půjčky