Ferratum Bank Limited: Jediná banka, která nabízí rychlé půjčky před výplatou

creditlimitDostat se do finanční tísně není složité, ale vymotat se z ní s grácií bývá složitější. Když v rodinném rozpočtu schází několik set nebo tisíc korun, obvykle stačí požádat někoho z rodiny. Ale co když vám nikdo půjčit nemůže, nebo se jen stydíte a nechcete, aby se do jinak dobrých vztahů promítly jakékoliv závazky? Pak vám nezbude, než se poohlédnout po šikovné půjčce, která je jako stvořena pro řešení té „vaší“ situace. Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo poskytl požadovaný obnos do několika málo minut? Ferratum Bank to umí!

Základní parametry půjčky od Ferratum Bank

Zapomeňte na nespolehlivé nebankovní instituce a zamiřte do banky. A když na to přijde, nebudete muset nikam chodit. Rychlá SMS půjčka od Ferratum Bank snoubí dostupnost a pohodlné vyřízení online. Výše úvěru začíná na 500 Kč a končí na 10 000 Kč (noví klienti si mohou půjčit až 5 000 Kč). Doba splatnosti je volitelná a pohybuje se od 7 do 45 dní. Zajímají vás další podrobnosti?

Kdo stojí za Ferratum Bank?

Bankovní společnost Ferratum Bank Limited vznikla teprve nedávno a je jedinou bankou, která nabízí rychlé půjčky. Patří do skupiny Ferratum Group, která je průkopníkem mobilních mikropůjček a od roku 2005 pomohla již více než 1,5 milionům klientů ve 20 zemích světa. Ferratum Bank je nástupcem Ferratum Czech s.r.o., která na českém trhu úspěšně působila po mnoho let. Vraťme se však k samotné půjčce. Kdo o ni může zažádat?
  • každý občan ve věku od 21 do 85 let, který nemá jinou nesplacenou půjčku u Ferratum Bank
Zdá se vám to příliš snadné? Vzhledem k nízké výši úvěru banka nevyžaduje potvrzení o výši příjmu ani ručitele. Nebudete muset podstoupit osobní schůzku a většinou ani doložit dodatečné doklady. S celkovou splatnou částkou budete seznámeni předem a v případě problémů s termínem splatnosti ji můžete za poplatek o 30 dní prodloužit (celkem 2 x). Posouzení žádosti proběhne do 10 minut a v případě schválení vám Ferratum Bank zašle peníze okamžitě na účet. Půjčka je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Shrnuto a podtrženo, rychlá půjčka od Ferratum Bank splňuje vše, od o malého krátkodobého úvěru čekáte. Je transparentní a má na ni nárok téměř každý. Další informace a online žádost najdete na www.ferratum.cz.

Publikováno: 19. 12. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: ferratum bank | rychlá půjčka ferratum