AB Půjčky aneb jak vypadá kvalitní půjčka BEZ...?

AB půjčkyMožná jste již podobnou situaci zažili na vlastní kůži. Vydali jste se do banky s žádostí o úvěr, ale úředník vás suše odmítl s tím, že nesplňujete schvalovací kritéria. Důvodů, proč vás banka odmítla, může být hned několik. Nedostatečně vysoký příjem nebo třeba negativní záznam v registru. Skutečnost, že nedisponujete prokazatelnými příjmy a že jste v minulosti neměli perfektní platební morálku, přece neznamená, že nyní nebudete řádně splácet... Naštěstí pro vás existuje nebankovní varianta, která s vaším „hendikepem“ počítá. Představujeme vám takzvanou půjčku BEZ.

Co je to AB půjčka bez?

Půjčka bez, ale bez čeho vlastně? Ve vašem případě potřebujete úvěr, na který máte nárok i v případě nedoložitelného příjmu a záznamu v registru. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu a registru však bývá k mání v různých variantách, které se liší výší úvěrového rámce a zajištěním. Příkladem budiž AB Půjčky - pestrá nabídka nebankovních půjček, které poskytuje společnost I.B.G. Money Czech s.r.o. Na své webové prezentaci www.pujcka-bez.cz nabízí rychlé půjčky s menším úvěrovým rámcem, ale také úvěry ve výši až několika set tisíc korun, které lze využít na nákup nového automobilu, rekonstrukci domu, vyplacení exekuce apod. Tyto půjčky jsou podmíněny zajištěním nemovitosti.

Půjčka bez doložení příjmu, registru a zástavy

Postačí-li vám menší částka, vsaďte na zbrusu novou půjčku s úvěrovým rámcem od 5 000 do 25 000 Kč a splatností od 20 dní do 2 let. Tento nebankovní produkt je vhodný pro každého, kdo potřebuje rychlou finanční injekci a nehodlá podstupovat komplikovaný administrativní proces. Potvrzení o příjmu potřebovat nebudete a věřitel vám půjčí i v případě, že máte záznam v registru. Vzhledem k malému úvěrovému rámci není zapotřebí ani zástava nemovitosti. Půjčka je vhodná také pro důchodce a ženy na mateřské dovolené, tedy cílovou skupinu, která má obvykle s vyřizováním půjčky problémy. Jedinou nevýhodu představuje vyšší RPSN, které se však nijak nevymyká standardu prověřených nebankovních půjček.

Publikováno: 20. 07. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam