Podnikání

FIRMO: Prověřte si subjekty, se kterými obchodujete!

monitoring-firemČeská legislativa prý podnikatelům nepřeje a hází jim klacky pod nohy. Zákony šité horkou jehlou jsou údajně častým důvodem krachu. Skutečně? Naše podnikatelské prostředí má svá pro i proti, ostatně jako každé jiné. Krachující podnikatelé svádí vinu na ostatní, místo toho, aby uznali svou chybu. Ta obvykle spočívá v nevhodném výběru obchodního partnera či dodavatele. Bojíte se, že se vám stane něco podobného? V tom případě se řiďte jednoduchým pravidlem – zjistěte si o ostatních subjektech všechny dostupné informace ještě před počátkem spolupráce.

Žijeme v době informačních technologií a všechny důležitá data jsou k mání na internetu. Jenomže kdo si může dovolit ztrácet čas sbíráním informací na jednotlivých portálech? Čas jsou peníze a chcete-li ho využívat efektivně, začněte používat nový online nástroj FIRMO.CZ. Funguje na principu obrovské databáze a k dnešnímu dni čítá více než tři miliony subjektů. Najdete v ní profily fyzických osob, firem i organizací.

Buďme však trochu konkrétnější – ze kterých zdrojů FIRMO.CZ čerpá? Profily obsahují informace z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, sbírky listin a nechybí ani insolvenční rejstřík fyzických osob, informace o dotacích z EU, účasti na veřejných zakázkách, patentech a další. Jinými slovy – databáze je vskutku bohatá a v podstatě v ní najdete veškerá volně dostupná data, samozřejmě pravidelně aktualizovaná.

01

Tip: Vyzkoušejte FIRMO na profilu pojišťovny ALLIANZ POJIŠŤOVNA a.s.

FIRMO.CZ vás ohromí i z jiného důvodu. Provozovatelé portálu (FORDESK s.r.o.) navrhli množství praktických funkcionalit, které v konkurenčních databázích nemají obdoby. Příkladem budiž automatický hlídač, který vás okamžitě upozorní na jakékoliv změny u vybraných subjektů, dále pak finanční ukazatele/grafy a v neposlední řadě vyhledání vzájemných vazeb mezi subjekty.

Tip: V databázi najdete opravdu vše, dokonce i Lázně Luhačovice a.s.

FIRMO.CZ si můžete vyzkoušet zcela zdarma a pokud vám prostředí „sedne“, jednoduše přejdete na placenou registraci, která obsahuje výše uvedené pokročilé funkce.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!