FIRMO: Prověřte si subjekty, se kterými obchodujete!

monitoring-firemČeská legislativa prý podnikatelům nepřeje a hází jim klacky pod nohy. Zákony šité horkou jehlou jsou údajně častým důvodem krachu. Skutečně? Naše podnikatelské prostředí má svá pro i proti, ostatně jako každé jiné. Krachující podnikatelé svádí vinu na ostatní, místo toho, aby uznali svou chybu. Ta obvykle spočívá v nevhodném výběru obchodního partnera či dodavatele. Bojíte se, že se vám stane něco podobného? V tom případě se řiďte jednoduchým pravidlem – zjistěte si o ostatních subjektech všechny dostupné informace ještě před počátkem spolupráce.

Žijeme v době informačních technologií a všechny důležitá data jsou k mání na internetu. Jenomže kdo si může dovolit ztrácet čas sbíráním informací na jednotlivých portálech? Čas jsou peníze a chcete-li ho využívat efektivně, začněte používat nový online nástroj FIRMO.CZ. Funguje na principu obrovské databáze a k dnešnímu dni čítá více než tři miliony subjektů. Najdete v ní profily fyzických osob, firem i organizací.

Buďme však trochu konkrétnější – ze kterých zdrojů FIRMO.CZ čerpá? Profily obsahují informace z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, sbírky listin a nechybí ani insolvenční rejstřík fyzických osob, informace o dotacích z EU, účasti na veřejných zakázkách, patentech a další. Jinými slovy – databáze je vskutku bohatá a v podstatě v ní najdete veškerá volně dostupná data, samozřejmě pravidelně aktualizovaná.

01

Tip: Vyzkoušejte FIRMO na profilu pojišťovny ALLIANZ POJIŠŤOVNA a.s.

FIRMO.CZ vás ohromí i z jiného důvodu. Provozovatelé portálu (FORDESK s.r.o.) navrhli množství praktických funkcionalit, které v konkurenčních databázích nemají obdoby. Příkladem budiž automatický hlídač, který vás okamžitě upozorní na jakékoliv změny u vybraných subjektů, dále pak finanční ukazatele/grafy a v neposlední řadě vyhledání vzájemných vazeb mezi subjekty.

Tip: V databázi najdete opravdu vše, dokonce i Lázně Luhačovice a.s.

FIRMO.CZ si můžete vyzkoušet zcela zdarma a pokud vám prostředí „sedne“, jednoduše přejdete na placenou registraci, která obsahuje výše uvedené pokročilé funkce.

Publikováno: 30. 06. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam