Je libo pár tisíc ihned na účet?

Rychle pujckyV životě každého z nás může nastat situace, kterou vyřeší pouze okamžitá finanční injekce. A pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by vás mohl alespoň na pár dní nebo týdnů založit, nezbude vám, než se po pomocné ruce poohlédnout někde jinde. A znáte vhodnější místo, kde se to rychlými půjčkami jen hemží, než nebankovní sektor? Posvítili jsme si na dva mikroúvěry, které jsou si na první pohled velmi podobné. Jejich parametry se však při bližším prozkoumání přeci jen liší a je jen na vás, který z nich bude vašim požadavkům vyhovovat lépe.

Kouzelná půjčka

Mikroúvěr s poněkud poetickým názvem Kouzelná půjčka zajišťuje zavedená společnost Laurence and Partners Ltd. a to prostřednictvím firmy Kouzelná půjčka s.r.o. Jde o půjčku postavenou na inovativním konceptu, díky kterého můžete velmi rychle získat až 10 000 Kč. Pro stálé zákazníky, kteří svědomitě dodrží závazky a peníze vrátí včas, je připraveno dokonce až 50 000 Kč. Úrokový sazba začíná na 0,8 % p.d. (za den). V každém případě se vyhnete návštěvě pobočky a celou transakci vyřídíte z pohodlí domova. Stačí vyplnit online žádost, ve které nastavíte požadovanou částku. Ta vám na účtu přistane do hodiny a musíte ji splatit během 30 dnů. Předpokladem k úspěšnému schválení půjčky je pravidelný příjem, dobrá platební morálka (absence negativních záznamů v registru dlužníků), účet v bance, mobilní telefon a e-mailová adresa. Pokud zmíněné požadavky splňujete, pak je Kouzelná půjčka určena i pro vás.

Půjčka od creditON

Mateřská společnost creditON sídlí v Lotyšsku a na tamním trhu je velmi úspěšná. Opět jde o krátkodobý úvěr se splatností do 30 dnů a úvěrovým rámcem 500 až 4 000 Kč. Pro ověřené klienty má věřitel přichystáno až 20 000 Kč, při čemž výše půjčky závisí na počtu dříve sjednaných půjček. Na maximální částku dosáhnete od 6. půjčky. I creditON si zakládá na rychlém a pohodlném vyřízení přes internet a dostanete se vám transparentního přístupu. Stálí klienti mají nárok na zajímavé benefity v podobě až 15 % slevy na poplatky. CreditON bonitu klienta neprověřuje a vystačíte si s bankovním účtem a mobilním telefonem. Peníze dostanete na účet bezprostředně po schválení žádosti. Vybrali jste si? O Kouzelnou půjčku a rychlou půjčku od creditON můžete zažádat na www.fajnpujcka.cz.

Publikováno: 10. 12. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: crediton | Kouzelná půjčka