Hledáte lepší banku? Zkuste to u GE Money Bank

BankaNejste spokojeni se službami a produkty, které vám nabízí stávající banka? Není nic jednoduššího, než se poohlédnout po jiné. Mnoho klientů zapomíná, že se bankovní trh „netočí“ jen kolem banky, jejíž služby momentálně využívají – stačí se trochu porozhlédnout a stoprocentně narazíte na instituci, která vám nabídne mnohem výhodnější podmínky. Mohla by to být třeba GE Money Bank, která patří mezi největší české bankovní ústavy. GE Money Bank se stala součástí české bankovní sféry v roce 1998, přičemž si téměř okamžitě vybudovala skvělé renomé a zaujala stabilní pozici mezi nejoblíbenějšími bankovními institucemi. Za svou popularitu však vděčí nejen širokému portfoliu produktů, ale především osobitému přístupu ke klientům. S těmi komunikuje nejen běžnými způsoby, ale také prostřednictvím Facebooku a Twitteru.

Pestrá nabídka osobních účtů

GE Money bank je univerzální banka a poskytuje bankovní služby fyzickým osobám i podnikatelským subjektům. Pro všechny skupiny klientů má připraveny osobní běžné účty, mezi kterými nechybí ani speciální konta pro děti do 15 let (od 8 let mohou vybírat peníze z bankomatu), studentská konta nebo spořící účet s atraktivním zhodnocením ve výši 1,4 %.

600 000 Kč bez ručitele a zástavy

Ještě zajímavější je ovšem nabídka osobních půjček. Pokud již nějaké úvěry využíváte a rádi byste snížili výši splátek a ušetřili tak za poplatky, sáhněte po konsolidaci. V případě, že naopak chcete půjčit, budete příjemně překvapeni úvěrovým rámcem nabízené Expres půjčky. GE Money Bank nabízí svým klientům až 600 000 Kč bez ručitele či zástavy nemovitosti, s variabilním splátkovým kalendářem na 24 až 96 měsíců. Už z názvu („Expres“) je jasné, že vyřízení půjčky probíhá velmi rychle – peníze můžete mít na účtu již pět minut po podpisu smlouvy.

Kreditní karty s vysokým úvěrovým rámcem

Na své si přijdete i tehdy, potřebujete-li mít k dispozici finanční rezervu, kterou budete moct kdykoliv čerpat a zároveň splácet. Stačí si zažádat o některou z kreditních karet s úvěrovým rámcem až 300 000 Kč a bezúročným obdobím až 50 dní. Pokud vás produkty od GE Money Bank zaujaly, přečtěte si o nich více na webu www.gemoney.cz.