Jak rychle sehnat hotovost? Prodejte autovrak

Jak vybruslit ze svízelné finanční situace, kdy vám chybí několik tisíc korun, ale nechcete nebo nemůžete sáhnout po půjčce? Pokud nemáte v blízkém okolí nikoho, kdo by vám mohl danou částku poskytnout, obraťte se na službu zahotove.cz a vydělejte na autovraku, který před vašíím domem již pěknou řádku let obrůstá mechem. Získáte hotovost, a navíc se elegantně zbavíte něčeho, co již nikdy nebudete potřebovat. Rychle a bez zbytečný komplikací. Detaily ohledně výkupu najdete v následujících řádcích.

Za kolik lze autovrak prodat?

Předpokládáme, že se vám nyní v hlavě honí spousta myšlenek – a také otázka, kolik peněz za nepojízdný automobil dostanete. Odpověď závisí na různých kritériích. Především jde o celkový stav autovraku, typ vozu (značka, model…) a poptávku po náhradních dílech. Obecně lze říct, že výkupčí (logicky) platí nejvíce za zachovalejší autovraky, u kterých je největší šance na rozprodání náhradních dílů. Jakou má váš autovrak hodnotu, můžete snadno zjistit ještě před tím, než si s výkupčím domluvíte schůzku. Na https://zahotove.cz/vykup-autovraku/ najdete online kalkulátor, který vám s výpočtem předběžné ceny pomůže. Anebo se chopte telefonu a zkonzultujte výkup s technikem telefonicky.

Jak výkup autovraku probíhá?

Služba zahotove.cz funguje celorepublikově. Na vás je určit místo a termín schůzky. Výkupčí si poté prohlédne vozidlo, které má být předmětem výkupu, a navrhne vám konkrétní částku. Budete-li s ní souhlasit, podepíšete kupní smlouvu a o nic víc se nestaráte. Likvidaci vozidla a související administrativu zajistí výkupčí, viz https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/.

Jaké dokumenty budete při výkupu autovraku potřebovat?

Z administrativního hlediska je proces výkupu autovraku rychlý a bezproblémový. Budete potřebovat pouze občanský průkaz a malý i velký technický průkaz. Pokud prodáváte autovrak, který patří někomu jinému, neobejdete se bez plné moci.

Publikováno: 28. 03. 2021

Kategorie: Peníze

Autor: administrator