Nabídka kreditních od Citibank

Pro spoustu lidí se stala kreditní karta nedílnou součástí peněženky, respektive osobního rozpočtu. Jde o jeden z nejdostupnějších záložních zdrojů financí, který nabízí spoustu specifických výhod. Pokud se čas od času dostanete do situace, kdy vám v peněžence a na účtu nezbývá ani koruna, mohla by vám udělat skvělou službu. Díky kreditní kartě budete mít vždy po ruce rychlou půjčku a vyhnete se nevýhodným úvěrům, kvůli kterým se můžete dostat do dluhové spirály. I kreditní karty však mají svá negativa, která se však projeví pouze tehdy, nebudete-li ji využívat k tomu, k čemu byla určena. Kreditní karty lze využít k platbám u obchodníků (v kamenných obchodech i v rámci e-commerce) a v krajních případech také k výběru z bankomatu. Toho se však raději vyvarujte – nevztahuje se na něj bezúročné období a vzhledem k vyššímu úroku se může pěkně prodražit. V ostatních případech díky kreditce naopak ušetříte. Skvělým příkladem je portfolio karet od Citibank. Připravili jsme pro vás malou ochutnávku výhod, které lze díky kartám využívat.

Kreditní karta Citi Life

Kreditní karta Citi Life je klasikou, která se však stále těší značné oblibě. Mezi největší taháky patří 2 % odměna z každého nákupu a samozřejmě i 25 % slevy u vybraných smluvních partnerů. Rozhodnete-li se právě pro kartu Citi Life, nezapomeňte s ní do 30 dní od vydání provést alespoň jednu platbu. Citi Bank vám za transakci věnuje 250,- Kč.

Kreditní karta O2 Citi

Pro klientelu mobilního operátora Telefonica O2 má Citi Bank připravenou edici O2 Citi karet, které jim mohou přinést až 30 % slevu na vyúčtování služeb. K mání je také O2 Citi Karta s přízviskem Gold, která je spojena dokonce se 40 % slevou. Užitečným bonusem jsou také minimální splátky a možnost přibrat až tři další karty pro rodinné příslušníky. Nabídka Citibank je bohatá a momentálně si můžete vybrat z více než deseti typů kreditních karet. Každá z nich nabízí rozličné bonusy, ale pro všechny je společné až 55denní bezúročné období a vysoký kreditní limit (může dosáhnout až trojnásobku čisté mzdy). Karty jsou vybaveny bezkontaktní technologií a lze je využívat všude ve světě.

Publikováno: 28. 05. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam