Americká hypotéka - kombinace největších výhod hypotéky a spotřebitelského úvěru

Americka hypotekaPřemýšlíte o spotřebitelském úvěru, ale odrazuje vás vysoká úroková míra? Hledáte alternativu k hypotéce, jejíž splátkový kalendář lze také rozložit až na několik desítek let, ale zároveň chcete peníze využít i jinak než k financování bydlení? V tom případě si splňte svůj americký sen. Nechápete? Sáhněte po úvěrovém produktu známém jako americká hypotéka. Speciální půjčka se zrodila v USA, kde se těší obrovské popularitě a nutno podotknout, že si ji díky atraktivním vlastnostem oblíbili i Češi.

Kolik si můžete půjčit?

Americká hypotéka představuje kombinaci běžné hypotéky a spotřebitelského úvěru, při čemž kombinuje výhody obou produktů. Podobně jako u hypotéčního úvěru, i úvěrový rámec americké hypotéky závisí na odhadní ceně nemovitosti, kterou se klient zaváže věřiteli. Horní limit je takřka neomezený, omezená je pouze LTV, tedy zástavní hodnota nemovitosti (loan to value). Bankovní ústavy nabízí americkou hypotéku vy výši až 75 % zástavní hodnoty nemovitosti, nebankovní o něco nižší (cca 70 %).

Výhody v kostce

Mezi největší výhody americké hypotéky patří její neúčelovost. Na rozdíl od klasického hypotéčního úvěru můžete finanční prostředky využít dle svého uvážení. Americká hypotéka vám může posloužit na financování nemovitosti, rekonstrukce, ale můžete si díky ní pořídit nový vůz, nebo ji využít na rozvoj podnikání. A v čem se liší od neúčelového spotřebitelského úvěru?

V případě americké hypotéky lze splátky rozložit na mnohem delší období a splácet mnohem nižší měsíční splátky. Věřitelé mimo jiné nevyžadují ani potvrzení o výši příjmu a jako jediná záruka slouží zastavená nemovitosti. Pro klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou doložit bonitu, je americká hypotéka jediným možným řešením.

Americká hypotéka nemá nevýhody, ale dlužník si musí uvědomit riziko ztráty nemovitosti v případě jejího nesplácení. O hypotéku proto nikdy nežádejte, nebudete-li ji mít z čeho splácet!

Bez problémů vým půjčí i Vitacredit

Jedním z nejdostupnějších produktů tohoto typu je i americká hypotéka od Vitacredit. Potřebujete-li finanční prostředky v řádu několika set tisíc nebo milionů korun, které budete mít k dispozici takřka ihned, požádejte o ni na iamerickahypoteka.cz. To, že nemůžete prokázat příjem a navíc jste v registru, nehraje roli.

Foto: sxc.hu

Publikováno: 04. 11. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: americká hypotéka | americká hypotéka vitacredit | výhody americké hypotéky