Půjčky a úvěry

Online půjčka bez registru aneb když to nejde v bance, půjde to v nebankovním sektoru

AllambieDůvodů, kvůli kterých může banka zamítnout vaši žádost o půjčku, je hned několik. Mezi ty nejčastější patří nedostatečná bonita, ale věrně jí sekunduje přítomnost v registru dlužníků. Banky si své budoucí klienty „lustrují“ v registrech a pokud narazí na negativní hodnocení, žádost zamítnou. Stalo se něco podobného i vám, ale přesto to nechcete vzdát? Nemusíte, v nebankovním sektoru totiž natrefíte na množství úvěrových produktů, které jsou určeny pro „problémové“ klienty. Tedy i ty, kteří z nějakého důvodu skončili se záznamem v registru dlužníků.

Jak vypadá typická půjčka bez registru?

Půjčka bez regsitru může mít mnoho podob, ale nejčastěji má formu tzv. mikropůjčky s úvěrovým rámem ve výši několika tisíc korun. Najdou se i věřitelé, kteří rizikovým klientům půjčí větší částku, ale tyto zápůjčky jsou obvykle podmíněny doložením výše příjmu nebo ručením nemovitostí. Někteří poskytovatelé nebankovních úvěrů dokonce nabízí kombinaci obojího a příkladem budiž operativní půjčka, o kterou lze zažádat na www.operativnipujcka.cz.

Jak probíhá vyřízení půjčky?

O operativní půjčku lze, stejně jako v případě většiny konkurenčních nebankovních půjček, zažádat online přímo na webu, který provozuje její poskytovatel. Celý proces spočívá v odeslání vyplněného formuláře a hned poté vás kontaktuje operátor a projedná s vámi detaily transakce. Budete-li s podmínkami souhlasit, dostavíte se ve smluvený termín do notářské kanceláře. Po podpisu smlouvy dojde k vyplacení smluvené částky, kterou můžete využít na cokoliv.

Kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?

V případě půjčky do 30 000 Kč věřitel nevyžaduje ručení nemovitým majetkem, ale u půjček převyšujících tuto hranici již ručení nemovitostí ručení vyžadováno je. Nebankovní společnost poskytující operativní půjčku nabízí úvěrový rámec od 15 000 Kč do 500 000 Kč a ať už se rozhodnete pro malý nebo větší obnos, vždy můžete počítat s velmi rychlým vyřízením. Se výší splatné částky budete seznámeni předem a výše měsíční splátky se zobrazí ve formuláři přímo na webu.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!