Online půjčka bez registru aneb když to nejde v bance, půjde to v nebankovním sektoru

AllambieDůvodů, kvůli kterých může banka zamítnout vaši žádost o půjčku, je hned několik. Mezi ty nejčastější patří nedostatečná bonita, ale věrně jí sekunduje přítomnost v registru dlužníků. Banky si své budoucí klienty „lustrují“ v registrech a pokud narazí na negativní hodnocení, žádost zamítnou. Stalo se něco podobného i vám, ale přesto to nechcete vzdát? Nemusíte, v nebankovním sektoru totiž natrefíte na množství úvěrových produktů, které jsou určeny pro „problémové“ klienty. Tedy i ty, kteří z nějakého důvodu skončili se záznamem v registru dlužníků.

Jak vypadá typická půjčka bez registru?

Půjčka bez regsitru může mít mnoho podob, ale nejčastěji má formu tzv. mikropůjčky s úvěrovým rámem ve výši několika tisíc korun. Najdou se i věřitelé, kteří rizikovým klientům půjčí větší částku, ale tyto zápůjčky jsou obvykle podmíněny doložením výše příjmu nebo ručením nemovitostí. Někteří poskytovatelé nebankovních úvěrů dokonce nabízí kombinaci obojího a příkladem budiž operativní půjčka, o kterou lze zažádat na www.operativnipujcka.cz.

Jak probíhá vyřízení půjčky?

O operativní půjčku lze, stejně jako v případě většiny konkurenčních nebankovních půjček, zažádat online přímo na webu, který provozuje její poskytovatel. Celý proces spočívá v odeslání vyplněného formuláře a hned poté vás kontaktuje operátor a projedná s vámi detaily transakce. Budete-li s podmínkami souhlasit, dostavíte se ve smluvený termín do notářské kanceláře. Po podpisu smlouvy dojde k vyplacení smluvené částky, kterou můžete využít na cokoliv.

Kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?

V případě půjčky do 30 000 Kč věřitel nevyžaduje ručení nemovitým majetkem, ale u půjček převyšujících tuto hranici již ručení nemovitostí ručení vyžadováno je. Nebankovní společnost poskytující operativní půjčku nabízí úvěrový rámec od 15 000 Kč do 500 000 Kč a ať už se rozhodnete pro malý nebo větší obnos, vždy můžete počítat s velmi rychlým vyřízením. Se výší splatné částky budete seznámeni předem a výše měsíční splátky se zobrazí ve formuláři přímo na webu.

Publikováno: 31. 05. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: operativní půjčka | operativní půjčka bez registru