Hypotéka pro klienty, kteří nemohou prokázat příjem a jsou v registru dlužníků? Existuje!

Nebankovní hypotéka bez registruHypotéční boom je v plném proudu a banky se předhání v akčních nabídkách. Úrokové sazby jdou strmě dolů a kdo o úvěru uvažuje, neměl by váhat. Co si však mají počít ti, kterým banka suše oznámí, že z nějakého důvodu nemají na hypotéku nárok? Důvodů může být hned několik a ať už jde o negativní záznamy v registru nebo neschopnost prokázat dostatečný příjem, vždy existuje alternativní řešení. V tomto případě vám nezbude, než se obrátit na některého z nebankovních věřitelů. Ti na čistém registru a dokonce ani výši příjmů tolik nelpí a peníze poskytnou i lidem, kteří z banky odešli s prázdnou.

Výhody nebankovní hypotéky bez registru

Jednou z možností, jak získat finanční prostředky ve výši až 70 % ceny nemovitosti, je hypotéka bez registru. Zažádat o ni můžete i v případě negativních záznamů v registru a dokonce i tehdy, nemůžete-li prokázat dostatečnou bonitu. Proces schválení je velmi rychlý a netrvá déle než 24 hodin. Nemáte-li rádi komplikované papírování, můžete si oddechnout. Budete potřebovat pouze doklad totožnosti a několik fotografií nemovitosti. Poplatky předem se nekonají a splátky je možno rozložit až na 30 let, jako u klasické bankovní hypotéky. Peníze lze použít na cokoliv a nejen na financování bydlení. Vzhledem k neúčelovému charakteru je půjčka vhodná i jako prostředek k vyplacení exekuce nebo konsolidaci nevýhodných úvěrů.

Není v tom žádný háček?

A jaké jsou podmínky poskytnutí hypotéky? Není jich mnoho, nerozhoduje věk, registr ani výše příjmů. Jediným předpokladem je nemovitost, kterou se dlužník věřiteli zaručí. Buďte proto opatrní a dobře si spočítejte, zda budete schopni pravidelně splácet. Nebankovní hypotéka bez registru je ideální způsob financování bydlení a dalších potřeb, ovšem pouze za předpokladu adekvátních příjmů (byť je nemusíte prokazovat). Další informace o hypotéce najdete zde.