3 prověřené nebankovní půjčky

Pro finanční injekci většinou vážíme cestu do banky. Co si však počít v případě, že vám bankovní úředník suše oznámí, že nesplňujete kritéria, která jsou pro schválení půjčky nezbytná? Nebo tehdy, když nemáte čas na mnohdy zdlouhavý administrativní proces a potřebujete peníze co možná nejrychleji? Odpověď pravděpodobně znáte – půjčit si můžeme také u některé z mnoha nebankovních institucí. Nechcete-li se při výběru spálit, zaměřte se na prověřené a dlouhodobě působící instituce. Rozhodli jsme se vás nasměrovat správným směrem a prozkoumali jsme aktuální nabídku tří oblíbených poskytovatelů, společnosti Profi Credit, Home Credit a Provident.

1. Půjčka od Profi Credit

Společnost Profi Credit je známá svým vstřícným přístupem a půjčí téměř každému. Nezkoumá registry dlužníků a mezi jediné požadavky patří plnoletost a adekvátní příjem. Nabízí široké spektrum úvěrů (momentálně šest variant), které jsou vhodné pro běžné spotřebitele i podnikatele. Výše úvěru se pohybuje od 4 999 do 166 000 Kč se splatností od 9 do 48 měsíců a rozhodnete-li si půjčit nižší částku, obejdete se bez spolužadatele.

2. Půjčka od Home Credit

V případě Home Credit se bez spolužadatele obejdete i v případě maximálního úvěrového rámce. Společnost nabízí 10 000 až 150 000 Kč a to na dobu 60 až 84 měsíců. Rozhodnete-li se ji splatit předčasně, nemusíte se bát žádných sankcí. Home Credit půjčka lze připojistit proti neschopnosti splácet a podobně, jako u Profi Credit, budete muset prokázat stabilní příjem. Máte-li záznamy v registru, můžete mít se schválením úvěru problém. Home Credit totiž registry prověřuje. Ke klientům však přistupuje individuálně a snaží se objektivně vyhodnotit aktuální situaci.

3. Půjčka od Provident

Provident je symbolem transparentních podmínek a za svůj zodpovědný přístup k zákazníkům získal nejedno ocenění. V porovnání s Home Credit a Profi Credit mají Provident půjčky menší úvěrový rámec a to ve výši až 80 000 Kč. Kratší je také doba splatnosti, pohybuje se od 45 do 60 týdnů. Přesto jde o jeden z nejzajímavějších nebankovních úvěrů a jeho vyřízení je opravdu rychlé a bezproblémové. Pokud vás nabídka zaujala, přečtěte si všechny parametry na pujcky.info, kde najdete informace i o dalších prověřených nebankovních i bankovních produktech.

Publikováno: 28. 05. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam