Půjčky a úvěry

2 tipy na nebankovní úvěry: Cetelem a Cofidis vám půjčí až několik set tisíc i bez ručitele

Nebankovní půjčkyV případě dočasných finančních problémů můžeme využít některou z mnoha krátkodobých půjček před výplatou, ale co si počít v případě, kdy se nám nedaří našetřit na dražší artikly v řádu několik desítek nebo dokonce stovek tisíc korun? Ne vždy můžeme či chceme čekat, až se nám na nové auto nebo zařízení do bytu podaří našetřit z vlastní kapsy a právě tehdy přichází vhod neúčelový úvěr, prostřednictvím kterého můžeme potřeby nejrůznějšího charakteru uspokojit takřka okamžitě. Ale na koho se obrátit, když se banka postaví na zadní a zařekne se, že nám půjčku neposkytne?

V nebankovní sféře je naštěstí několik prověřených úvěrových společností, které mají v portfoliu produktů dlouhodobé úvěry s podobnými parametry jako banky. Dvě z nich vám dnes představíme – půjčky od společností Cetelem a Cofidis. Zajímá vás, na co se nejvýznamnější hráči na nebankovním trhu snaží své klienty nalákat?

Půjčte si až 200 tisíc s úrokem s ročním úrokem od 6,9 %

Zní to lákavě, co vy na to? Úvěrový rámec půjčky od společnosti Cetelem činí 20 000 až 200 000 Kč a roční úroková sazba začíná na 6,9 %. Konečná výše splatné částky však závisí na tom, jakou si nastavíte dobu splácení, při čemž maximální doba splatnosti nesmí překročit 72 měsíců. Potěší i možnost komfortního vyřízení přes internet, při čemž peníze budete mít k dispozici během několika málo dní. Cetelem vám je pošle na jakýkoliv český bankovní účet. Nikdo se vás nebude ptát, na co potřebujete půjčit a jedinou podmínkou je stabilní příjem (a samozřejmě plnoletost). Ručitel či jiná forma zástavy není zapotřebí.

300 tisíc bez ručitele? Taková je nabídka od Cofidis

Další prověřenou nebankovní společností, u které se nemusíte obávat přemrštěných poplatků a úrokových sazeb, je francouzská společnost Cofidis, jejíž historie sahá až do roku 1982. Nabídka je skutečně štědrá, Cofidis nabízí půjčku od 20 000 do 300 000 Kč bez ručitele a opět ji můžete využít na cokoliv. Jste-li dostatečně bonitní, můžete s penězi počítat během následujících 48 hodin po vyřízení. Opět bez ručitele či zástavy.

Další informace o obou půjčkách, přehledné tabulky modelových splátek a možnost online sjednání najdete na známém srovnávacím serveru www.usetreno.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!