2 tipy na nebankovní úvěry: Cetelem a Cofidis vám půjčí až několik set tisíc i bez ručitele

Nebankovní půjčkyV případě dočasných finančních problémů můžeme využít některou z mnoha krátkodobých půjček před výplatou, ale co si počít v případě, kdy se nám nedaří našetřit na dražší artikly v řádu několik desítek nebo dokonce stovek tisíc korun? Ne vždy můžeme či chceme čekat, až se nám na nové auto nebo zařízení do bytu podaří našetřit z vlastní kapsy a právě tehdy přichází vhod neúčelový úvěr, prostřednictvím kterého můžeme potřeby nejrůznějšího charakteru uspokojit takřka okamžitě. Ale na koho se obrátit, když se banka postaví na zadní a zařekne se, že nám půjčku neposkytne?

V nebankovní sféře je naštěstí několik prověřených úvěrových společností, které mají v portfoliu produktů dlouhodobé úvěry s podobnými parametry jako banky. Dvě z nich vám dnes představíme – půjčky od společností Cetelem a Cofidis. Zajímá vás, na co se nejvýznamnější hráči na nebankovním trhu snaží své klienty nalákat?

Půjčte si až 200 tisíc s úrokem s ročním úrokem od 6,9 %

Zní to lákavě, co vy na to? Úvěrový rámec půjčky od společnosti Cetelem činí 20 000 až 200 000 Kč a roční úroková sazba začíná na 6,9 %. Konečná výše splatné částky však závisí na tom, jakou si nastavíte dobu splácení, při čemž maximální doba splatnosti nesmí překročit 72 měsíců. Potěší i možnost komfortního vyřízení přes internet, při čemž peníze budete mít k dispozici během několika málo dní. Cetelem vám je pošle na jakýkoliv český bankovní účet. Nikdo se vás nebude ptát, na co potřebujete půjčit a jedinou podmínkou je stabilní příjem (a samozřejmě plnoletost). Ručitel či jiná forma zástavy není zapotřebí.

300 tisíc bez ručitele? Taková je nabídka od Cofidis

Další prověřenou nebankovní společností, u které se nemusíte obávat přemrštěných poplatků a úrokových sazeb, je francouzská společnost Cofidis, jejíž historie sahá až do roku 1982. Nabídka je skutečně štědrá, Cofidis nabízí půjčku od 20 000 do 300 000 Kč bez ručitele a opět ji můžete využít na cokoliv. Jste-li dostatečně bonitní, můžete s penězi počítat během následujících 48 hodin po vyřízení. Opět bez ručitele či zástavy.

Další informace o obou půjčkách, přehledné tabulky modelových splátek a možnost online sjednání najdete na známém srovnávacím serveru www.usetreno.cz.

Publikováno: 01. 08. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: Cetelem | Cofidis | nebankovní půjčky | nebankovní půjčky bez ručitele