Sháníte menší finanční obnos? Můžete ho mít takřka ihned!

Omega půjčkaMáte problémy s cashflow a do výplaty daleko? Nejste sami. Lidí, jejichž rozpočet balancuje na hraně, je stále více a stačí i menší neočekávaný výdaj a oheň už je na střeše. V případě menších částek vám skvěle poslouží některý z mikroúvěrů. Jedná se o rychlou půjčku, jejíž výše se pohybuje v rozmezí několika set či maximálně tisíc korun. Mezi hlavní výhody patří dostupnost a žádné úroky. Nemusíte se však „bát“, věřitel vám peníze neposkytne zadarmo. Navýšení probíhá formou fixních poplatků, které věřitel určí na základě tabulky. Ihned tak budete vědět, kolik a kdy musíte splatit.

Finská půjčka od české společnosti

Takzvaná půjčka před výplatou má kořeny ve Skandinávii. Tamní nebankovní společnosti Ferratum Finland Oy se podařilo najít nedostatky na trhu finančních produktů a přišla se zbrusu novým úvěrem, který je určen všem klientům, kteří potřebují menší finanční injekci k překlenutí špatného období mezi výplatami. Produkt Ferratum Finland Oy se postupně rozšířil do většiny Evropských zemích a začaly ho nabízet i jiné společnosti. U nás ji zastupuje oblíbená Omega Půjčka, která se pohybuje od 500 do 5000 Kč. Žádáte-li o mikroúvěr poprvé, poskytne vám věřitel až 3000 Kč. Mnohé konkurenční subjekty nabízí v rámci první půjčky mnohem menší částky.

Půjčí vám někdo do čtvrt hodiny po akceptaci žádosti?

Půjčí. V případě Omega Půjčky dostanete peníze takřka obratem. Stačí poslat SMS v požadovaném tvaru a poslat symbolickou jednu korunu na účet věřitele a do 15 minut se dozvíte o výsledku. V případě kladného vyřízení vám budou peníze na účet odeslány neprodleně. Ještě předtím však nastavíte cílovou částku a dobu splatnosti. Minimum je 7 a maximum 30 dní. Online kalkulátor vám rovněž ihned zobrazí celkovou splatnou částku a vy se budete moct rozhodnout, zda je pro vás SMS půjčka přijatelná, či nikoliv. Další informace získáte přímo na webu www.omegapujcka.cz.