Nejvýhodnější hypotéka nebo její refinancování? Jednoznačně prostřednictvím hypotéčních makléřů!

HypotekaMáte dost podnájmů a toužíte po vlastním bydlení? Nejste sami a stejně jako většina lidí, zřejmě ani vy nedisponujete dostatečně vysokou částkou, která by vám umožňovala financovat dům nebo byt z vlastní kapsy. Není co řešit, budete se muset poohlédnout po vhodném úvěru, díky kterému si budete moct dopřát nový domov okamžitě.

Není hypotéka jako hypotéka

Vhodným úvěrem máme na mysli hypotéku, kterou finanční experti označují jako nejlepší možné řešení bytové otázky. Hypotéka je účelový úvěr a máte-li dostatečně vysoký příjem a žádné záznamy v registru dlužníků, budete mít u bankovních ústavů dveře otevřené. Dejte si však pozor a nekývejte na první nabídku, která se vám dostane do rukou. Jednotlivé produkty jsou sice na první pohled podobné jako vejce vejci, ale při bližším prozkoumání podmínek zjistíte, že se liší úročením, výší poplatků a dalšími parametry. Dáte-li si na výběru záležet, můžete ušetřit spoustu peněz.

Proč spolupracovat s hypotéčním makléřem?

Pokud se v oboru nevyznáte a nechcete udělat chybu, vsaďte na profesionální poradenství. Hypotéční makléř vám nejen pomůže s výběrem nejvýhodnějšího hypotéčního úvěru a zařídí za vás veškerou administrativu, ale zároveň díky němu dostanete úvěr se slevou. Jak je to možné? Hypotéční makléři spolupracují s bankami, které jim vyplácí provize za nové klienty. Vy za služby makléře nezaplatíte ani korunu! Na hypotéčního makléře se můžete obrátit i v případě, že již hypotéku využíváte. Vzhledem k výraznému poklesu úrokových sazeb se totiž vyplatí refinancování hypotéky. Rozhodnete-li se k refinancování, ušetříte spoustu peněz. Moderní hypotéční úvěry jsou mnohem výhodnější než ty, které banky nabízely před několika lety a byla by proto škoda nevyužít příležitosti.

Nejvýhodnější hypotéky a refinancování pro Pardubický a Královéhradecký kraj

A kde zkušené hypotéční makléře najdete? V Pardubickém a Královéhradeckém kraji je jednoznačnou volbou společnost FINICO s.r.o. (člen skupiny INSIA). O nabídku hypotéky nebo refinancování můžete zažádat na webu www.unihypoteka.cz třeba hned. Na základě vašich požadavků dostanete atraktivní nabídku, která se neodmítá. Volba je jen na vás, ale nezapomeňte, že za služby hypotéčních makléřů nezaplatíte ani korunu...

Publikováno: 29. 01. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: hypotéční makléři | hypotéční úvěry | hypotéka | hypotéky