Nekupujte drahý notebook, repasované PC vám bohatě postačí

Počítače a notebooky už sice nejsou tak nedostupné jako kdysi, nicméně pořád jde o poměrně drahá zařízení. Obzvlášť pokud toužíte po nějakém herním kousku, ty bývají nejdražší. Nemusíte za ně ovšem utratit dvě měsíční výplaty. Výbornou volbou jsou repasované herní notebooky a počítače. Sice jsou již používané, ovšem s výkonem se stále drží na výborné úrovni. Hlavně jsou výrazně levnější, než kdybyste si pořizovali nový stroj.

Co jsou repasované počítače a notebooky?

Výrazem repasovaná se označuje taková technika, jež už byla použitá. Odborná firma ji pak vykoupila, prohlédla, případně vyměnila poškozené součásti a dále ji prodává. Většinou jde o počítače či notebooky z předváděcích akcí či velkých firem, které jsou zvyklé techniku měnit v pravidelných intervalech, i když je plně funkční. Nejde o žádné předpotopní stroje, spíš naopak. Obyčejné notebooky se vykupovat nevyplatí, jako repasované se prodávají především ty, co v době svého pořízení patřily mezi špičku. Když si koupíte repasovaný notebook po nějakém manažerovi, rozhodně nebudete zklamaní.

Repasované notebooky jsou vynikající i na hraní

Repasované notebooky a počítače jsou na tom s výkonem dokonce tak dobře, že se výborně hodí na hraní počítačových her. Herní průmysl je tím, co nutí výrobce modernizovat a posouvat se dál, hry totiž vyžadují velkou výkonnost. Repasované stroje vás výkonností rozhodně nezklamou. Můžete si pořídit taková děla jako notebooky z modelových řad Dell Precision, HP EliteBook apod. Mají 8 GB RAM, SSD a velmi slušné grafické karty. A například HP EliteBook 8770W s 16 GB RAM, 512 GB SSD a kartou nVidia Quadro K5000M 4GB pořídíte za pěkných třináct tisíc. Podívejte se sami a vyberte si herní repasovené PC-https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/.

Publikováno: 20. 02. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator