Recenze Nova credit: Výhodná půjčka před výplatou

rychle-nebankovni-pujckyNic se netáhne tak jako týden před výplatou. Dostali jste se do menších finančních problémů i vy a netrpělivě čekáte, až se na vašem účtu objeví těžce odpracované peníze? Jenomže jak překlenou těch pár dní, když vám v peněžence nezbyla ani koruna? Pokud navíc musíte uhradit extra výdaje, se kterými jste původně nepočítali (doplatek za vodu, vysoký účet za telefon...), nezbude vám, než si půjčit menší částku. V tomto ohledu je bezkonkurenční rychlá půjčka, v rámci které získáte několik tisíc korun bez zbytečného čekání a náročného papírování.

Rychlá půjčky před výplatou ulehčí vašemu rozpočtu

Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by vám na pár dní či týdnů půjčil, bude se vám půjčka před výplatou hodit. Neriskujte a nevyhledávejte pochybné poskytovatele půjček, jejichž jediným cílem je připravit dlužníky o spoustu peněz. Jděte na jistotu a využijte atraktivní nabídku některé z renomovaných společností, které se na tzv. sms půjčky před výplatou. Jak vypadá kvalitní sms půjčka, vám demonstrujeme na nabídce společnosti NOVA CREDIT s.r.o.

Parametry Nova credit půjčky

Nova credit je typická půjčka před výplatou. Její výše se pohybuje od 1000 Kč od 4999 Kč a doba splatnosti činí 25 dní. Vzhledem k poměrně nízkým částkám věřitel neprověřuje bonitu, takže nebudete muset dokládat potvrzení o výši příjmů. Napoprvé si však půjčíte maximálně 2000 Kč – vyšší půjčky jsou dostupné klientům, kteří dodrží smluvní podmínky a vrátí první půjčku včas. Pokud vám doba splatnosti nestačí, můžete si ji za poplatek prodloužit, a to až o 3 týdny. Veškeré poplatky najdete v přehledné tabulce na webových stránkách společnosti (www.novacredit.cz). O prodloužení splatnosti zažádáte přes klientskou zónu, do které dostanete přístup po registraci. Co se týče vyřízení půjčky, probíhá online a spočívá ve vyplnění krátkého formuláře na webu. Pracovníci obratem posoudí žádost a v případě schválení převedou peníze na váš bankovní účet. Jakým způsobem finanční injekci využijete, je jen na vás. Nova credit půjčka je naprosto transparentní a vždy budete vědět, jakou částku musíte v daném termínu vrátit.

Publikováno: 25. 10. 2015

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: nova credit půjčka | nova credit recenze