Potřebujete kvalitní reklamní předměty? Víme, kde je nakoupíte za skvělé ceny

Mít kvalitní reklamní předměty by mělo být samozřejmostí pro každou společnost. Právě ony totiž reprezentují naši firmu, nesou naše logo nebo firemní slogan, a tak všichni, kdo je používají nebo vidí, vědí, odkud pochází. Budou vám dělat dobrou reklamu, nebo vás spíš nepřímo „potopí“?

Abyste byli na své reklamní předměty pyšní

Už jste měli reklamní předměty, které jste svým zákazníkům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům rozdávali se značnou dávkou hrdosti a pýchy? Pokud ano, jistě víte, že je to skvělý pocit. A přitom vás takové firemní dárky nemusí stát majlant. K předním společnostem, kde provádí potisk reklamních předmětů a seženete zde firemní dárky originální i klasické, patří společnost DG Tip.

Klasické reklamní předměty, které neomrzí

Vaši zaměstnanci i klienti musí něčím psát. Zajistěte jim kvalitní propisky s potiskem, které se jim budou dobře držet, budou mít příjemnou barvu tuhu a i síla linky bude sympatická. DG Tip nabízí kvalitní klasická plastová pera, ale i pera kovová, pera se stylusem, značkové psací potřeby nebo třeba tužky, pastelky a zvýrazňovače. K populárním patří i zápisníky, diáře, firemní kalendáře, zapalovače s potiskem, hrnky s potiskem… Potěší jistě i reklamní předměty pro děti, které jsou ideální např. na dětský den nebo na teambuilding, kde jsou pozvané i rodiny zaměstnanců.

Zajímavé a originální reklamní předměty

Věnovat významným obchodním partnerům nebo zákazníkům můžete luxusní reklamní předměty. Co třeba keramické designové rádio ICE? Nebo závěsná houpací síť na jógu/pilates v pouzdře? Pány jistě potěší XD Design černá cestovní dokladovka. Dámy zase potěší vonná svíčka černá nebo vonná svíčka ve skle s bambusovým víčkem. Podívejte se na kompletní nabídku na dgtip.cz. Jistě si vyberete.

Publikováno: 05. 04. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: administrator