Chytrá půjčka přes internet - peníze snadno a rychle

hypopujckaOcitli jste se ve svízelné situaci a potřebujete rychlou půjčku? Odmítla vám banka půjčit nebo nemůžete otálet, jelikož peníze potřebujete ihned na účet? Sjednejte si Hypopůjčku v TGI Money a. s., s řešením vaší situace vám pomůžeme bez zbytečných průtahů. Hypopůjčka je férová nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti, kterou můžete využít prakticky k jakémukoliv účelu. Nabízíme jednoduché smluvní podmínky, nižší úroky nežli u spotřebitelských úvěrů a flexibilní splátky. Vyřízení žádosti je velice snadné. Stačí vyplnit krátký online formulář a do 24 hodin vás informujeme, zda půjčku dostanete či nikoliv. V TGI Money a. s. si zároveň nepotrpíme na složité dokládání příjmů nebo nahlížení do registrů dlužníků. Stačí nám čestné slovo. Tato rychlá půjčka online vám jistě přijde vhod, když se k vám banka obrátí zády.

Jak online půjčka funguje?

Nejprve si na stránkách zvolíte typ půjčky (Standard, Flexi, Business). Parametry půjček jako měsíční splátka, úroky, RPSN, délka splácení apod. si můžete ověřit pomocí online kalkulačky splátek na našich stránkách Hypopujcka.cz. Poté stačí vyplnit online žádost, kde uvedete informace o své osobě, kontakt a základní údaje o zastavované nemovitosti. Vše ostatní už můžete nechat na nás. Kontaktuje vás obchodní zástupce, který vyřídí další náležitosti. Ve srovnání s bankou budete mít peníze ihned na účtu. Zasíláme je do 14 dnů od schválení půjčky.

Výhody online půjčky

Našim klientům chceme skutečně pomoci, a proto se snažíme situaci vyřešit, v co nejkratším čase. Online Hypopůjčka je skvělá v tom, že nemusíte nikam chodit. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Nikde nestojíte fronty a žádost můžete zaslat třeba i o půlnoci. Navíc si můžete v klidu prostudovat smluvní podmínky a rozhodnout se, jakou půjčku si sjednáte. I když tuto záležitost vám v TGI Money a. s. pomůžeme řešit individuálně na míru.

Publikováno: 08. 02. 2015

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: chytrá půjčka | tgi money a.s.