Pro investice do nemovitostí nemusíte mít našetřené miliony

Ani vás nechceme nabádat k tomu, ať si vezmete hypotéku. Nápad vzít si půjčku a splácet ji z nájmu za byt je sice krásný, ale v praxi nemusí fungovat. Co když nebudete moci sehnat nájemníky? Navíc může nastat situace, kdy se v bytě něco rozbije, je potřeba něco rekonstruovat a nájem nemusí náklady 100% pokrýt. Investice do nemovitostí a realit je dostupná i těm, co nemají našetřené miliony a nechtějí riskovat s hypotékou. Tajemstvím úspěchu je crowdfunding, tedy princip, kdy se na dům, pozemek či byt na investici složí větší množství lidí. A jak investovat do nemovitostí spolu s ostatními investory?

Crowfundingová platforma CroFunGo dělá investice do nemovitostí dostupnější

Nejjednodušší je to přes platformu CroFunGo. Stačí si na ní vytvořit účet a už investujete. Velkou výhodou je, že si můžete sami vybrat z nabízených projektů, již předem víte, na jak dlouhou dobu investujete a vidíte zúročení peněz. Nemalým plusem je také příznivá minimální výše investice. Díky CroFunGo můžete pomýšlet na investiční nemovitosti i s pětistovkou v kapse, protože investovat se dá už od této částky. Pro každý projekt je minimální výše investice individuální, avšak ty s pětistovkou se objevují docela často.

Nemusíte být žádnými znalci nemovitostí

Velkou výhodou, kterou crowdfunding nemovitostí nabízí, je selekce nemovitostí podle kritérií CroFunGo. Nabídky na CroFunGo mají zpravidla dobrou lokalitu, kde budete hledat pronájem a také další kvality. Pokud je projekt zajímavý, zařadí jej do portfolia. Vy pak pouze přijdete, prohlédnete si investiční byty, domy, pozemky a vyberete si, do čeho své peníze vložíte na základě svého vyhodnocení rizik. Jakou částku, je na vás. Samozřejmě je také možné investici rozdělit do vícero projektů.

Publikováno: 13. 06. 2020

Kategorie: Investice

Autor: administrator