Profesionální webové stránky vám přinesou vysoký zisk

tvorba-webu-zlin-brnoToužíte po vyšším zisku a napadlo vás, že by nebylo od věci předělat prehistorické webovky? Není tajemstvím, že se v posledních letech marketing přestěhoval na internet a bez moderního webu se šance na úspěch výrazně snižuje. Otázkou je, jaké jsou charakteristické rysy „moderního“ webu a na co by se při tvorbě nemělo zapomenout. Odpověď nám prozradil Ing. Ivo Pacínek, pro kterého je tvorba webových stránek Brno každodenním chlebem více než 10 let a s internetovým marketingem má zkušenosti více než 6 let.

Vše začíná konzultací

Naprostým základem je konzultace mezi tvůrcem webu a klientem. Odborník vyhodnotí požadavky klienta a společně vytyčí cíle. Skutečný expert se hodně ptá a snaží se z klienta dostat veškeré informace, které s jeho byznysem souvisí. Jedině tak může navrhnout efektivní řešení. Internetové stránky jsou provázány s dalšími oblastmi online marketingu a společně by měly tvořit kompaktní celek. Proto je podstatné, aby tvůrce webu rozuměl pojmům jako je landing page, PPC reklama a SEO optimalizace. Výsledkem nesmí být pouhá vizitka, ale funkční řešení, které bude generovat zisk.

Komplexní proces

Webovky vám dnes vytvoří kde kdo. Chcete-li však ve svém oboru uspět, vyberte si profesionála, který vám zajistí výsledky. Mít web s nejlepším designem může být příjemné, ale ještě lepší jsou vydělávající webové stránky. Ivo Pačinek – tvorba webových stránek Zlín - má bohaté zkušenosti s PPC reklamou, e-mail marketingem, SEO Brno a zvyšováním výkonu webů a e-shopů. Jeho individuální přístup přináší klientům obrovský růst – u některých až 600 %. Nezapomeňte, že samotný web je pouhým kamínkem marketingové mozaiky. Najměte si specialistu, který vám vytvoří úspěšné internetové stránky a zajistí stabilní zisk. Další informace najdete na www.pacinek.cz.

Publikováno: 15. 05. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: seo brno | tvorba webových stránek brno | tvorba webových stránek zlín