Podnikání

Profesionální webové stránky vám přinesou vysoký zisk

tvorba-webu-zlin-brnoToužíte po vyšším zisku a napadlo vás, že by nebylo od věci předělat prehistorické webovky? Není tajemstvím, že se v posledních letech marketing přestěhoval na internet a bez moderního webu se šance na úspěch výrazně snižuje. Otázkou je, jaké jsou charakteristické rysy „moderního“ webu a na co by se při tvorbě nemělo zapomenout. Odpověď nám prozradil Ing. Ivo Pacínek, pro kterého je tvorba webových stránek Brno každodenním chlebem více než 10 let a s internetovým marketingem má zkušenosti více než 6 let.

Vše začíná konzultací

Naprostým základem je konzultace mezi tvůrcem webu a klientem. Odborník vyhodnotí požadavky klienta a společně vytyčí cíle. Skutečný expert se hodně ptá a snaží se z klienta dostat veškeré informace, které s jeho byznysem souvisí. Jedině tak může navrhnout efektivní řešení.

Internetové stránky jsou provázány s dalšími oblastmi online marketingu a společně by měly tvořit kompaktní celek. Proto je podstatné, aby tvůrce webu rozuměl pojmům jako je landing page, PPC reklama a SEO optimalizace. Výsledkem nesmí být pouhá vizitka, ale funkční řešení, které bude generovat zisk.

Komplexní proces

Webovky vám dnes vytvoří kde kdo. Chcete-li však ve svém oboru uspět, vyberte si profesionála, který vám zajistí výsledky. Mít web s nejlepším designem může být příjemné, ale ještě lepší jsou vydělávající webové stránky.

Ivo Pačinek – tvorba webových stránek Zlín – má bohaté zkušenosti s PPC reklamou, e-mail marketingem, SEO Brno a zvyšováním výkonu webů a e-shopů. Jeho individuální přístup přináší klientům obrovský růst – u některých až 600 %.

Nezapomeňte, že samotný web je pouhým kamínkem marketingové mozaiky. Najměte si specialistu, který vám vytvoří úspěšné internetové stránky a zajistí stabilní zisk. Další informace najdete na www.pacinek.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!