Finská půjčka ihned vyřeší nedostatek peněz před výplatou

FerratumPotřebujete si půjčit rychle a přesto výhodně? Nemáte čas na zdlouhavé vyřizování bankovní půjčky, která pro řešení vaší situace tak jako tak nevhodná? Nebudeme chodit kolem horké kaše a představíme vám rychlou půjčku před výplatou, kterou nabízí společnost Ferratum Czech s.r.o. Ještě jste o ní neslyšeli a máte o nebankovních půjčkách všeobecně špatné mínění? Ferratum vás přesvědčí o tom, že i nebankovní půjčka může opravdu pomoct.

Kde začít? Ferratum Czech s.r.o. je česká pobočka mezinárodní skupiny Ferratum Group, která již před lety představila revoluční malou půjčku před výplatou, které se často přezdívá SMS půjčka. Momentálně působí ve 20 zemích světa a na pobočkách pracuje téměř 300 zaměstnanců. Společnost Ferratum pomohla vyřešit finanční problémy více než milionu zákazníků,zakládá si na transparentních podmínkách a v brzké době plánuje transformaci na banku.

Parametry Finské půjčky před výplatou

Vraťme se však k rychlé půjčce. Krátkodobá Finská zápůjčka do 10 000 Kč je nejen rychlá, ale také snadná. Zažádat o ni můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo přes SMS zprávu.

Výše půjčky činí 500 až 10 000 Kč, doba splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dní a zažádat o ni můžete kdykoliv.

Tip: V rámci první zápůjčky můžete získat 500, 1000 nebo 2000 Kč na 15 dní zdarma! Půjčka zdarma se vyplatí!

Finská půjčka před výplatou je bez ručení a poplatku předem. O celkové splatné částce vás bude informovat kalkulátor, na kterém při online žádosti nastavíte požadovanou výši půjčky. Vždy budete vědět, kolik ve finále zaplatíte a nestihnete-li peníze vrátit včas, budete si moct dobu splatnosti až 3x prodloužit (celkem až o 90 dní).

V jaké situaci vám může krátkodobá SMS půjčka pomoct?

Malá půjčka od společnosti Ferratum je ideální pro řešení akutního nedostatku finančních prostředků před výplatou. Peníze, které si vypůjčíte, můžete využít na cokoliv – na úhradu složenky, neodkladný nákup nebo třeba opravu auta. Další informace najdete na oficiálních webových stránkách www.ferratum.cz.

Publikováno: 02. 08. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: finská půjčka před výplatou | krátkodobá finská půjčka | www.ferratum.cz