Prověřená půjčka od Home Credit

Která nebankovní společnost se vám vybaví v souvislosti se slovy „solidní“ a „prověřená“? Je-li to Home Credit a.s., rozhodně nejste daleko od pravdy. Jeden z předních poskytovatelů spotřebitelských úvěrů působí na českém nebankovním finančním trhu šestnáct let a jen v první polovině roku 2012 poskytl úvěry v celkové výši cca 4,2 miliardy Kč.

Skupina Home Credit je aktivní nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Číně, Ruské federaci, Kazachstánu, Bělorusku, Vietnamu a Indii a zaměstnává 28 tisíc lidí. Home Credit půjčka je natolik oblíbená, že ji již využilo téměř 30 milionů klientů. Zajímá vás, jak vypadá její česká alternativa?

Parametry půjčky

Home Credit půjčka ve výši 10 000 až 150 000 Kč je určena fyzickým osobám s prokazatelným příjmem, kteří vyžadují rychlost a zároveň výhodné podmínky. Úroková sazba začíná na 13,59 %, délka splátkového kalendáře je volitelná (10 až 84 měsíců). Jde o neúčelový úvěr, kterým lze financovat cokoliv a k vyřízení jsou nezbytné pouze dva doklady totožnosti (občanský průkaz a ještě jeden další doklad). Ručitel není potřeba.

Jak zažádat o půjčku?

Žádost o půjčku od Home Credit lze uskutečnit pohodlně přes internet. Není třeba osobního setkání na pobočce a stačí vyplnit online formulář na webu. Součástí formuláře je i Home Credit půjčka kalkulačka, díky které si lze vypočítat přesnou výši splátky. Po odeslání formuláře vás kontaktuje některý z pracovníků a dořeší s vámi poslední detaily transakce. Peníze vám budou obratem zaslány na účet, případně si je můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce České pošty. Půjčku je možno bez udání důvodů do jednoho měsíce zrušit a to bez jakýchkoliv poplatků.

Nezáleží na tom, jestli si chcete půjčit na opravu automobilu nebo dovolenou, neúčelovou půjčku od Home Credit můžete využít na cokoliv. Bez náročné a zdlouhavé administrativy a ručitele a navíc z pohodlí domova. Značka Home Credit je zárukou transparentních podmínek a společnosti s dlouholetou tradicí.

Publikováno: 15. 06. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: Home Credit půjčka | home credit půjčka kalkulačka | půjčka od home credit