Opravdu, ale opravdu rychlá online půjčka

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete okamžitou finanční injekci a nemáte čas na vyřizování bankovního úvěru? Sháníte menší finanční obnos a chcete ho mít na účtu do několika desítek minut? V tom případě jsou pro vás jako stvořený rychlý úvěr známý jako Expert půjčka. Jde o kombinaci několika nejoblíbenějších nebankovních půjček a může o něj zažádat téměř kdokoliv.

Největší výhody Expert půjčky

Online půjčka od společnosti MRM Financial s.r.o. patří mezi nejrychlejší nebankovní úvěry vůbec a její vyřízení vám nezabere více než 10 minut. Výše úvěru se pohybuje v rozmezí 500 až 10 000 Kč a v rámci první žádosti lze získat až 1 000 Kč - v tomto případě vám peníze dorazí složenkou a to do 3 pracovních dnů, v rámci každé další půjčky pak rovnou na váš bankovní účet. Mezi největší výhody patří nejen to, že se obejdete bez potvrzení o příjmu a nebudete muset shánět ručitele, ale také skutečnost, že vše vyřídíte z pohodlí domova.

Co byste měli vědět

Aby bylo dosaženo maximální transparentnosti, nebudete muset počítat žádné úroky. K požadované částce je vždy připočten fixní poplatek, který najdete v tabulce na webu expert-pujcky.cz. Právě zde také můžete o půjčku zažádat. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat, až věřitel žádost schválí. Doba splatnosti činí 21 dní a lze ji za poplatek prodloužit na dvojnásobek. Splatnou částku je možno uhradit i předčasně a o klasicky vkladem na účet věřitele. Expert půjčka právem patří mezi nejvyhledávanější online půjčky a dost možná vytrhne trn z paty i vám. Hledáte-li prověřenou půjčku s jasnými pravidly, právě jste ji našli.

Publikováno: 30. 03. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: expert půjčka | expert půjčky | online půjčka | online půjčky