Recenze: AB půjčka bez doložení příjmu

recenze ab půjčkyPeníze nejsou všechno, ale když je nemáme, musíme řešit o to víc starostí. Jenomže kde je vzít, když se zaměstnavatel opozdí s výplatou, případně o práci přijdete? Nemůžete-li doložit výši příjmu, máte v bankovním sektoru utrum a nezbude vám, než se poohlédnout po nebankovní půjčce. Pokud jste zvážili veškerá rizika, která s půjčováním souvisí, pusťte se do hledání věřitele. Dnes vám představíme nabídku společnosti I.B.G. Money Czech s.r.o., která je přímým poskytovatelem registrovaným u Finančního arbitra. I.B.G. Money Czech nepatří mezi stovky či tisíce firem, které jen delegují zájemce k poskytovatelům. Jak již zaznělo v úvodu, jde o přímého poskytovatele, v jehož portfoliu najdete velmi zajímavé nabídky. Nás zaujala půjčka bez doložení příjmu, která se v mnoha ohledech liší od zavedených standardů.

Parametry AB půjčky

AB půjčka se pohybuje ve výši od 5 000 Kč do 25 000 Kč, čímž spadá mezi menší půjčky. Oproti konkurenčním nebankovním společnostem, které nabízí tzv. rychlé půjčky před výplatou, jsou podmínky individuální. Především díky volitelné splatnosti od 20 dnů do 2 let. Výše měsíční splátky tak může být velmi nízká, ale logicky počítejte s vyšší splatnou částkou.

Pro koho je půjčka určena?

AB půjčky jsou dostupné a může o ně zažádat téměř každý. Věřitel nevyžaduje potvrzení o příjmu a nenahlíží do registru dlužníků, čímž se proces vyřízení významně zkracuje. Vzhledem k úvěrovému rámci je jasné, že nebudete potřebovat spoluručitele nebo poskytovat zástavní právo ke svému majetku.

Jak o ni zažádat?

Pokud vás AB půjčka bez doložení příjmu zaujala, požádejte o ní prostřednictvím online kalkulátoru na www.pujcka-bez.cz. Jednoduše nastavíte požadovanou částku, dobu splatnosti a vyplníte své kontaktní údaje. Obratem vám dorazí e-mail, ve kterém se dozvíte další informace. Snadné, rychlé a transparentní (na webu jsou dostupné veškeré smluvní dokumentace) – přesně tak by měla vypadat každý nebankovní půjčka.

Publikováno: 06. 12. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam