Rychlá půjčka od Ferratum vás může zachránit (nejen) před výplatou

FerratumPatříte k lidem, kterým výše mzdy nedovoluje tvorbu „železné“ rezervy? V tom případě se zřejmě děsíte toho, že se vám do rozpočtu připletou nečekané výdaje v podobě porouchaného auta nebo nedoplatku za energie. Čas od času se podobné nepříjemnosti přihodí každému a nezabráníte jim ani vy. Otázkou je, jak nedostatek peněz vyřešit co možná nejšetrněji. Bez kontokorentu či kreditní karty v bance rychle peníze neseženete a nezbude vám, než si zažádat o půjčku v nebankovním sektoru. Která by to měla být?

Vyhněte se úvěrovým predátorům a vsaďte na mikropůjčky

Nebankovní instituce nabízí poměrně zajímavé úvěrové produkty, nicméně budete muset vybírat pečlivě. Chcete-li se vyhnout úvěrovým predátorům, kteří vám sice půjčí ihned, ale jen za cenu velmi vysokých poplatků nebo zástavy i v případě menší částky, zvolte některou z prověřených mikropůjček. Ty jsou k překlenutí období před výplatou jako stvořené a získáte díky nim několik set až tisíc korun na dobu několika dní až týdnů.

Až 10 000 Kč do pár minut na účtu

Výsadní postavení mezi nikropůjčkami má rychlá půjčka od Ferratum, prostřednictvím které si můžete půjčit 500 až 10 000 Kč na dobu 30 dní. Pro klienty, kteří žádost podávají poprvé, je připravena zajímavá akce – až 2 000 Kč na dobu 15 dní zcela zdarma. Vrátíte jen tolik, kolik si půjčíte.

Průběh vyřízení půjčky

Vyřízení Ferratum půjčky je rychlé a velmi jednoduché. Stačí nastavit parametry na online kalkulátoru, vyplnit registrační formulář a odeslat žádost. Poskytovatel půjčky vás obratem informuje o tom, jestli půjčku dostanete, nebo ne. Nemusíte se však ničeho obávat, Ferratum půjčka je bez doložení příjmu a registru, takže je nepravděpodobné, že by věřitel vaši žádost neschválil. Důvodem pro neschválení může být porušení smluvních podmínek v rámci splácení posledního úvěru (o mikropůjčku lze žádat opakovaně). Peníze obdržíte na účet nebo složenkou a můžete je mít k dispozici již pár minut po schválení žádosti. Půjčka je vhodná pro osoby v trvalém zaměstnaneckém poměru, ale také pro OSVČ, ženy na mateřské dovolené, studenty, důchodce nebo nezaměstnané. Pokud peníze nestihnete vrátit včas, dostanete možnost prodloužení (za poplatek) a to až o 45 dní.

Publikováno: 30. 03. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: ferratum půjčka | rychlá ferratum půjčka | rychlá půjčka