Půjčky a úvěry

Šílenství kolem hypoték pokračuje i nadále

Hypotéky 2013Na hypotéčním trhu to stále vře. Sledujete-li aktuální dění, jistě vám neuniklo, že se hypotéční banky doslova perou o nové i stávající klienty. Nejenže nabízí rekordně nízké úrokové sazby, ale zároveň se snaží zájemce o úvěr přitáhnout nejrůznějšími bonusy. Pokud se již nějaký ten pátek rozhodujete, zda začnete hypotéku čerpat, nemeškejte. Vhodnější doba k podání žádosti jen tak nebude.

Hypotéční boom 2013

Impulsem ke snížení sazeb je obrovské množství klientů, kterým skončilo fixační období stávající hypotéky, ale ke zvýšenému zájmu pomohla i Česká národní banka. Ta snížila repo sazbu o čtvrt procentního bodu a postarala se o nevídaný boom, který předčil i období v roce 2005. Právě to bylo pro český hypotéční trh zdaleka nejúspěšnějším v celé historii ČR. Podle statistik je slovní spojení „hypotéka online“ mnohonásobně vyhledávanější než v minulých letech a stoupá nejen počet nově uzavřených úvěrů, ale především těch refinancovaných.

Využijte výhodné nabídky refinancovaní

Hypotéční banky jdou klientům vstříc a nabízí zvýhodněné podmínky refinancování hypotéky, díky kterým lze ušetřit i desítky tisíc korun. V případě úvěru s vyšším úvěrovým rámcem pak i mnohem větší částky. Pokud již hypotéku máte a blížíte se ke konci období fixace, nenechávejte přechod ke konkurenci na poslední chvíli a informujte se o výhodných nabídkách s předstihem. Aktuální přehled sazeb a podrobné informace o všech nabízených produktech najdete na srovnávacím portálu ušetřeno.cz. Nevíte-li si s přechodem k jiné bance rady, nemusíte mít strach. Nová banka ráda vše vyřídí za vás.

O úvěr na bydlení nebo jeho refinancování můžete zažádat i z pohodlí domova a ušetřit si tak spoustu času, který byste strávili na pobočce. Můžete tak učinit přímo na portálu ušetřeno.cz.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!