SP Audit: Hledáte spolehlivého auditora a daňového poradce?

auditorJak zjistit, zda účetní doklady podávají platné a spolehlivé informace o skutečnosti? Auditem neboli úředním přezkoumáním, jehož výsledkem je obvykle také zhodnocení kvality vnitřní kontroly firmy. Audit by měla provádět nezávislá osoba (auditor), která svou práci odvede s maximální preciznosti. Auditor by měl disponovat adekvátními zkušenostmi a být naprosto spolehlivý. Jak ho najít? Důvěřujte referencím a po důkladné selekci si vyberte toho nejlepšího. Pokud bude navíc zvládat také související činnosti v podobě evidence a vedení účetnictví, berte to jako příjemný bonus.

Proč se obrátit na SP Audit s.r.o.?

Nechcete-li ztrácet čas hledáním, oslovte SP Audit s.r.o. - renomovanou firmu, která provádí auditorskou činnost a zároveň zajišťuje širokou nabídku služeb již od roku 1999. V portfoliu nechybí daňové poradenství a vedení účetnictví, v případě potřeby tak budete mít „vše pod jednou střechou“. Za kvalitu služeb SP Audit s.r.o. hovoří zvučné reference, ale také skutečnost, že spolumajitelka zastává funkci prezidentky Svazu účetních ČR.

Minimalizujte daňová rizika

SP Audit s.r.o. provádí daňové poradenství, které zahrnuje komplexní řešení problémů. Minimalizujte rizika související s daněmi – služby můžete využít jednorázově i celoročně. Účetní poradci mají hluboké znalosti v plné šíři české daňové soustavy a vašim daním se budou věnovat s nejvyšší pečlivostí.

Malá, nebo velká firma – na tom nezáleží

Říká se, že na velikosti záleží, ale SP Audit s.r.o. je výjimka potvrzující pravidlo. Abyste mohli využívat špičkové služby, nemusíte stát v čele významné korporace. Účetní firma spolupracuje také s menšími subjekty s lokální působností. Ať už potřebujete pomoct ohledně rozsáhlého řešení specifických účetních problémů a zadání, zavedení mezinárodních účetních standardů (IAS/IFRS), finančním rozborem či analýzou, dostane se vám důsledného individuálního přístupu. Chcete se dozvědět další informace a podrobnosti ohledně všech nabízených služeb? Najdete je na www.spaudit.cz.

Publikováno: 16. 04. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: auditor | daňové poradenství | daňový poradce | účetní firma | účetní poradce