Vizitky nejsou přežitkem

I přesto, že je vynález malé papírové kartičky s osobními údaji, tedy vizitka, starý již přes sto let, a může se zdát již zastaralý, stejně je to stále ten nejspolehlivější způsob, jak o sobě případně o své firmě říct to podstatné. Lidé na celém světě přesně chápou, co jim má vizitka o dárci sdělit a pro mnoho je stále jakýmsi symbolem prvního kontaktu. Je to vlastně taková nepsaná společenská dohoda. Navíc vizitky nepotřebují ani žádné současné výdobytky technologie, jako je připojení k internetu či nabíjení baterky.

Jak by měla vypadat vizitka?

Ať už si však myslíte, že jsou vizitky nutností, či naopak jejich funkci moc nechápete, tak se ale určitě shodnete na tom, že je důležité, jak vizitky vypadají. Když už si totiž s tiskem vizitek dáte práci a investujete do nich čas i peníze, určitě chcete, aby bylo hned na první pohled jasné, že stejně jako vizitka, tak je na úrovni i vaše společnost. Jak by tedy měla vypadat a na co nesmíte zapomenout? Jak už bylo zmíněno, tak vizitka je mnohdy první a na dlouhou dobu třeba také poslední kontakt s vámi a vaší firmou, je proto důležité aby působila seriózně. Rovněž v tomto případě platí zlaté pravidlo, že v jednoduchosti je krása a síla. Rozhodně byste se tedy měli vyvarovat přílišným vzorům a obrázkům, kombinaci mnoha barev a různých fontů písma. Současná moderní vizitka by měla být maximálně dvoubarevná a ty by měly vycházet například z barev loga. I s obrázky se omezte pouze na logo. Velmi oblíbený je například takzvaný vodotisk, kdy logo prosvítá skrz písmo. Výraznější nápis má být pouze ten s názvem společnosti.

Tisk vizitek online

Jestliže tedy patříte k zastáncům vizitek a uvažujete právě o tisku nových, určitě navštivte internetové stránky http://www.printuj.cz/vizitky/. Můžete si vybrat buď z již připravených šablon, nebo si vytvořte vlastní návrh. Všechny vizitky jsou tištěny na kvalitní pevný papír s lesklou, či matnou úpravou. Společnost navíc vizitky dodává do 24 hodin od objednání po celé ČR.

Publikováno: 29. 11. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam