3 prověřené úvěrové společnosti, ze kterých nemusíte mít strach

hcPotřebujete půjčit, ale zároveň se chcete vyhnout nepříjemnému a poměrně zdlouhavému vyřizování v bance? V tom případě si vyberte některou z prověřených nebankovních společností, které nabízí výhodné a dostupné finanční produkty, na které dosáhne téměř každý.

Mikropůjčky od Ferratum

Skandinávská společnost Ferratum působí ve více než 20 zemích a její krátkodobá půjčka s úvěrovým rámcem od 500 Kč do 10 000 Kč způsobila malou revoluci. Potřebujete-li překlenout kritické období před výplatou a nechcete-li se vázat k úvěru s delší dobou splatnosti, je určena právě pro vás. Ferratum půjčka má splatnost 15 až 30 dní a v případě potřeby ji lze až 3 x prodloužit. Můžete ji využívat opakovaně a vždy pohodlně vyřídit na www.pujckapraveted.cz.

Půjčka od společnosti Provident

Nespokojíte-li se s 10 000 Kč od Ferratum, vyzkoušejte půjčku od společnosti Provident. Ta nabízí až 80 000 Kč s dobou splatnosti 45, 60 nebo 100 týdnů. O kvalitě Provident půjčky svědčí několikanásobné prvenství v Indexu etického úvěrování od organizace Člověk v tísni. Další informace a možnost vyřídit půjčku přes internet najdete na webu www.osvedcenapujcka.cz.

Úvěr od Home Credit

Home Credit půjčka patří mezi nejžádanější nebankovní úvěry vůbec a to především díky vysokému úvěrovému rámci ve výši až 150 000 Kč a variabilnímu splátkovému kalendáři na dobu až 84 měsíců. Výši splátek si můžete rychle vypočítat pomocí formuláře Home Credit půjčka kalkulačka na webu www.stabilnipujcka.cz a v případě zájmu o půjčku rovnou zažádat. Všechny zmíněné nebankovní společnosti jsou členy ČLFA a neúčtují si žádné skryté poplatky.

Publikováno: 15. 07. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: ferratum | Home Credit | Provident