Potřebujete rychle půjčit 100 000 Kč?

Dostali jste se do zoufalé finanční situace a sháníte finanční prostředky ve výši 100 000 Kč? Nejde o závratnou částku, a pokud máte prokazatelný příjem a čistý registr dlužníků, pravděpodobně vám půjčí v bance. Jestliže si z nějakého důvodu nemůžete dovolit čekat a potřebujete peníze na účtu do 24 hodin od schválení, nezbude vám, než se poohlédnout po rychlejší alternativě. Mohla by to být osobní půjčka od nebankovní společnosti Proficredit. Proficredit má v nebankovním sektoru dobré jméno. Na trhu působí přes 22 let (od roku 1994 jako PROFIREAL, od roku 2000 pod současným názvem) a nabízí osobní i podnikatelské půjčky. V případě, že splníte všechny požadavky ze strany poskytovatele, získáte potřebnou částku do 24 hodin od schválení. Půjčku ve výši 100 000 Kč můžete splácet od 12 do 48 měsíců a za dodržení termínů splatnosti získáte část peněz zpět formou bonusu.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Zájemci o půjčku ve výši do 100 000 Kč musí prokázat plnoletost, trvalý pobyt na území České republiky a pravidelný měsíční příjem. Proficredit vyžaduje občanský průkaz, potvrzení příjmů a doklad potvrzující bydliště.

Jak si půjčit – krok po kroku

Vyřízení půjčky probíhá přes internet. Prvním krokem je vyplnění online formuláře na webu proficredit.cz. Zájemce o půjčku je obratem kontaktován operátorem, který ověří údaje z objednávky a objasní další postup. V případě kladného posouzení žádosti jsou peníze přeposlány na účet žadatele do 24 hodin od schválení.

U Proficredit mají šanci i podnikatelé

Nebankovní společnost Proficredit nabízí půjčky podnikatelům, a to i začínajícím bez prokazatelné historie. Nebankovní podnikatelské půjčky ve výši až 200 000 Kč lze získat bez nutnosti doložení podnikatelského záměru a zisku. Stačí si nastavit požadované parametry nebo si vybrat některý ze tří předpřipravených balíčků.

Publikováno: 05. 11. 2016

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: proficredit