Recenze: Rychlá SMS půjčka od Via SMS nás příjemně překvapila

Via SMSZnámé rčení zní „v nouzi poznáš přítele“, ale v praxi je to bohužel trochu jinak. Pokud jste se dostali do nezáviděníhodné finanční situace a potřebujete velmi rychle půjčit menší obnos, pravděpodobně se neobrátíte na přátele a známé, ale na první nebankovní společnost, která vám ochotně vyhoví. A za to si samozřejmě napočítá velmi vysoké úroky a v horším případě i nejrůznější poplatky, na které vás nikdo předem neupozornil. Rychlá půjčka pro každého, kterou provozuje společnost Via SMS s.r.o., naštěstí do této kategorie nespadá. Přečtěte si naší recenzi a udělejte si názor sami.

Parametry rychlé půjčky přes SMS

Jak jsme již zmínili v úvodu, rychlou SMS půčjku poskytuje společnost Via SMS s.r.o., která působí i v několika sousedních evropských zemích. Nabízí „klasickou“ mikropůjčku a to ve výši od 50 do 12 000 Kč, přičemž noví klienti mají nárok na poměrnou část to výše 4 500 Kč. Pokud si vystačíte s částkou, která nepřevýší hranici 5 000 Kč, obejdete se bez dokladu totožnosti a nebudete muset podepisovat smlouvu o úvěru. Doba splatnosti se pohybuje mezi 1 až 30 dny a na základě zvolené doby se k jistině připočítávají fixní poplatky. Žádné složité počítání úrokové sazby vás rozhodně nečeká a okamžitě budete vědět, na čem jste.

Via SMS půjčí opravdu každému

Možná vás překvapí, že půjčku dostanete i v případě, že nebudete moct doložit příjem. Krátkodobá SMS půjčka je totiž nejen pro osoby v trvalém pracovním poměru, ale také pro nezaměstnané, ženy na rodičovské dovolené, důchodce a studenty. Jednoduše pro všechny, kteří nemají u společnosti Via SMS jiný neuhrazený závazek.

Žádost o půjčku

Po nastavení parametrů půjčky a vyplnění registračního formuláře obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem. Po jeho zadání do profilu věřitel posoudí, jestli máte na úvěr nárok a v případě schválení zašlete 1 Kč na účet Via SMS s.r.o. Jde o opatření, které slouží k ověření identity žadatele a napříště již žádné peníze posílat nebudete. Jakmile se koruna připíše na účet věřitele, obratem vám pošle požadovanou částku, kterou můžete použít na cokoliv.
Máte zájem o peníze ihned pro každého? O půjčku můžete zažádat přímo na www.viasms.cz.