GE Money Bank - z pestré nabídky atraktivních produktů a služeb si vybere opravdu každý

GE Money BankNejste spokojeni se službami a produkty, které nabízí vaše stávající banka? Jednoduchá rada zní – poohlédněte se po jiné. Dnes vám představíme portfolio GE Money Bank a.s., jedné z předních bankovních společností, která se na českém bankovním trhu pohybuje od roku 1998. Možná váš zaujme natolik, že se nakonec rozhodnete pro změnu. A uděláte dobře... Historie české odnože mezinárodního koncernu General Electric se začala psát v roce 1998 a až do roku 2005 působila pod názvem GE Capital Bank. Během své dlouholeté působnosti sklidila řadu ocenění, v roce 2009 např. cenu veřejnosti za internetové bankovnictví v prestižní soutěži Zlatá koruna, kterou obhájila i rok poté. O kvalitě poskytovaných služeb a produktů nemůže být pochyb a důkazem je více než jeden milion klientů, téměř 300 poboček a více než 700 bankomatů v rámci celé České republiky. Úspěch však tví také v inovacích a pravidelnému doplňování nabídky o nové produkty. GE Money Bank byla první velkou bankou, která klientům nabídla konsolidaci půjček, refinancování hypoték, odměny za používání platebních karet, ale také „drobnosti“ v podobě zabezpečeného internetového chatu pro rychlejší komunikaci. Vraťme se však k aktuální nabídce, která by mohla zajímat i vás. Co v ní najdete?

Osobní bankovní účty a spoření

Ge Money Bank nabízí osobní běžné účty v několika různých variantách pro všechny věkové skupiny. Pro ty nejmenší je připraven dětský účet s vedením zdarma a dětským pojištěním a pro studenty od 15 do 27 let zase studentský účet Genius Student, jehož vedení je opět zdarma a bezplatný je také výběr z bankomatů. Dospělí klienti si mohou vybrat mezi čtyřmi typy běžného účtu Genius, z nichž každý nabízí specifické výhody. V nabídce účtů nechybí ani oblíbené spořící účty se zvýhodněnou úrokovou sazbou a pro ty, kteří chtějí spořit ještě více, jsou k mání termínované vklady (jednorázový, dlouhodobý a revolvingový).

Kreditní karty

Potřebujete železnou finanční rezervu, která vám bude neustále k dispozici? Přesně k tomuto účelu slouží kreditní karty. V případě kreditní karty Money Card se můžete dopracovat k vedení zdarma (při útratě vyšší než 3 000 Kč měsíčně) a zajímavým slevám (až 30 %) za zboží a služby v programu bene+ u vybraných partnerů. Samozřejmostí je automatický cashback ve výši 1 % z každé platby u libovolného prodejce a spousta dalších bonusů spjatých s jednotlivými typy karet. Úvěrový rámec kreditních karet MoneyCard Plus a Gratis může být až 150 000 Kč a ti nejnáročnější klienti mohou sáhnout po MoneyCard Gold s úvěrovým rámcem až 300 000 Kč.

Osobní Express půjčka

Na závěr jsme si nechali úvěrový produkt, který patří k těm nejžádanějším. Pamatujete si na doby, kdy bylo vyřízení osobní půjčky na cokoliv velmi zdlouhavé? V případě osobní Express půjčky budete mít peníze k dispozici již 5 minut po schválení a to částku od 20 000 do 700 000 Kč. Do 400 000 Kč můžete zažádat bez spolužadatele a na poměrnou část budete mít nárok již s min. příjmem ve výši 5000 Kč za měsíc. Pokud si dobu splácení rozvrhnete na 96 měsíců, jistě vám přijde vhod akce, v rámci které se každým rokem sníží úroková sazba o jeden procentní bod (v případě bezproblémového splácení). Tak co vy na to? Pokud vás vybrané produkty od GE Money Bank zaujaly, přečtěte si o nich více na www.gemoney.cz a nezapomeňte se podívat ani na ty, které se do dnešního článku nevešly!