Půjčky a úvěry

GE Money Bank – z pestré nabídky atraktivních produktů a služeb si vybere opravdu každý

GE Money BankNejste spokojeni se službami a produkty, které nabízí vaše stávající banka? Jednoduchá rada zní – poohlédněte se po jiné. Dnes vám představíme portfolio GE Money Bank a.s., jedné z předních bankovních společností, která se na českém bankovním trhu pohybuje od roku 1998. Možná váš zaujme natolik, že se nakonec rozhodnete pro změnu. A uděláte dobře…

Historie české odnože mezinárodního koncernu General Electric se začala psát v roce 1998 a až do roku 2005 působila pod názvem GE Capital Bank. Během své dlouholeté působnosti sklidila řadu ocenění, v roce 2009 např. cenu veřejnosti za internetové bankovnictví v prestižní soutěži Zlatá koruna, kterou obhájila i rok poté. O kvalitě poskytovaných služeb a produktů nemůže být pochyb a důkazem je více než jeden milion klientů, téměř 300 poboček a více než 700 bankomatů v rámci celé České republiky.

Úspěch však tví také v inovacích a pravidelnému doplňování nabídky o nové produkty. GE Money Bank byla první velkou bankou, která klientům nabídla konsolidaci půjček, refinancování hypoték, odměny za používání platebních karet, ale také „drobnosti“ v podobě zabezpečeného internetového chatu pro rychlejší komunikaci. Vraťme se však k aktuální nabídce, která by mohla zajímat i vás. Co v ní najdete?

Osobní bankovní účty a spoření

Ge Money Bank nabízí osobní běžné účty v několika různých variantách pro všechny věkové skupiny. Pro ty nejmenší je připraven dětský účet s vedením zdarma a dětským pojištěním a pro studenty od 15 do 27 let zase studentský účet Genius Student, jehož vedení je opět zdarma a bezplatný je také výběr z bankomatů. Dospělí klienti si mohou vybrat mezi čtyřmi typy běžného účtu Genius, z nichž každý nabízí specifické výhody.

V nabídce účtů nechybí ani oblíbené spořící účty se zvýhodněnou úrokovou sazbou a pro ty, kteří chtějí spořit ještě více, jsou k mání termínované vklady (jednorázový, dlouhodobý a revolvingový).

Kreditní karty

Potřebujete železnou finanční rezervu, která vám bude neustále k dispozici? Přesně k tomuto účelu slouží kreditní karty. V případě kreditní karty Money Card se můžete dopracovat k vedení zdarma (při útratě vyšší než 3 000 Kč měsíčně) a zajímavým slevám (až 30 %) za zboží a služby v programu bene+ u vybraných partnerů. Samozřejmostí je automatický cashback ve výši 1 % z každé platby u libovolného prodejce a spousta dalších bonusů spjatých s jednotlivými typy karet. Úvěrový rámec kreditních karet MoneyCard Plus a Gratis může být až 150 000 Kč a ti nejnáročnější klienti mohou sáhnout po MoneyCard Gold s úvěrovým rámcem až 300 000 Kč.

Osobní Express půjčka

Na závěr jsme si nechali úvěrový produkt, který patří k těm nejžádanějším. Pamatujete si na doby, kdy bylo vyřízení osobní půjčky na cokoliv velmi zdlouhavé? V případě osobní Express půjčky budete mít peníze k dispozici již 5 minut po schválení a to částku od 20 000 do 700 000 Kč. Do 400 000 Kč můžete zažádat bez spolužadatele a na poměrnou část budete mít nárok již s min. příjmem ve výši 5000 Kč za měsíc. Pokud si dobu splácení rozvrhnete na 96 měsíců, jistě vám přijde vhod akce, v rámci které se každým rokem sníží úroková sazba o jeden procentní bod (v případě bezproblémového splácení).

Tak co vy na to? Pokud vás vybrané produkty od GE Money Bank zaujaly, přečtěte si o nich více na www.gemoney.cz a nezapomeňte se podívat ani na ty, které se do dnešního článku nevešly!

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!