Až 10 000 Kč bez dokazování příjmů? Obraťte se na Ferratum!

Potřebujete si půjčit menší obnos, ale nemůžete nebo z nějakého důvodu nechcete dokazovat výši vašeho příjmu? Neházejte flintu do žita – na nebankovním trhu existují produkty, které uspokojí vaše požadavky i bez toho, aniž byste se museli zavázat majetkem nebo podepisovat netransparentní smlouvy od neznámých soukromých věřitelů. Jednou z nejoblíbenějších mikropůjček je bezesporu ta od skandinávské společnosti Ferratum, prostřednictvím které si můžete velmi jednoduše půjčit až 10 000 Kč. Zajímají vás podrobnosti?

Rychlost a jednoduchost především

Mikroúvěr od Ferratum byl první svého druhu a dodnes se těší obrovskému zájmu a to nejen v zemi svého původu, ale i v mnoha dalších evropských zemích. Mezi její největší přednosti takzvané finské půjčky (pomineme-li dobré renomé společnosti, které je zárukou transparentních podmínek) je rychlost, se kterou lze úvěr sjednat. Vystačíte si s počítačem připojeném k internetu a mobilním telefonem. Zbytek za vás obstarají zaměstnanci společnosti. Vašim jediným úkolem bude výběr částky, kterou si chcete půjčit a nastavení délky splatnosti.

Vyřízení půjčky je zdarma a nepotrvá vám déle než 10 minut. Vyhnete se i otravnému papírování a nebudete složitě počítat výši úrokové sazby. A to jednoduše proto, protože půjčka od Ferratum staví na fixních poplatcích. Stačí si vybrat částku a okamžitě se dozvíte i výši poplatku.

Žádné papírování ani ručení

Úvěr od Ferratum je neúčelový a můžete ho využít na cokoliv. Navíc nemusíte dokládat výši příjmů a shánět ručitele. Vše vyřídíte z pohodlí domova a peníze dostanete na účet v den podání žádosti, případně následující den. Standardní doba splatnosti může dosáhnout až 30 dnů a lze ji až 3 x prodloužit o dalších 15 dnů. Další důležité informace a online formulář, prostřednictvím kterého můžete o půjčku zažádat, najdete na webu www.nemamprijem.cz.

Publikováno: 05. 07. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: ferratum | půjčka od ferratum | rychlá půjčka | rychlá půjčka od ferratum