Jak probíhá obchodování s binárními opcemi? Zvládne to opravdu každý!

Performance-GraphHledáte způsob, jak vylepšit domácí rozpočet? Láká vás vydělávání z pohodlí domova? Pokud vás baví „čachrování“ s penězi a odjakživa jste se chtěli účastnit dění na světových burzách, pak je pro vás obchodování s binárními opcemi jako stvořené. O co jde, jak začít a na co si dát pozor?

Co sou to binární opce a jak s nimi obchodovat?

Binární opce jsou specifickou formou obchodování na burze. Oproti ostatním instrumentům jsou výrazně jednodušší a skládají se pouze ze dvou částí – ze zisku a ztráty (odtud také přízvisko „binární“). Vzhledem k jednoduchosti s opcemi obchodují i úplní začátečníci, kteří by se na komplikované burze nezorientovali. Transakce spočívají v sázení na cenu komodit. Mezi základní typy binárních sázek patří: high-low – sázka na to, zda se cena komodity za určité časové období sníží nebo zvýší one touch – sázka na to, zda cena dané komodity dosáhne na určitou částku tunel – nakupující určí minimální a maximální cenu, ve které musí cena komodity po celou dobu otevřeného obchodu zůstat.

Kde obchodovat s binárními opcemi?

To je na tom to nejlepší. Obchodování s binárními opcemi probíhá prostřednictvím speciální softwarové platformy. Ta je k dispozici zcela zdarma u celé řady brokerských společností. Můžete si ji stáhnout do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Jedinou podmínkou je minimální počáteční vklad, jehož výše se většinou pohybuje kolem 100 – 200 USD. Nemáte-li se binárními opcemi žádné zkušenosti, doporučujeme vyzkoušet demo účet. Ten funguje naprosto identicky jako obchod s reálnými penězi, nicméně dostanete k dispozici virtuální částku ve výši 1000 USD. Trh s binárními opcemi si „osaháte“ a vyzkoušíte rozličné strategie. A je jen na vás, zda se nakonec rozhodnete investovat vlastní peníze. Ještě předtím, než tak učiníte, si přečtěte vše o binárních opcích na tématickém webu opcebinarni.cz. Najdete zde recenze brokerů, tipy, diskuze, strategie a spoustu dalších informací, které byste měli vstřebat. Upozornění: Obchodování s binárními opcemi je riskantní a může vést ke ztrátě finančních prostředků. Článek má pouze informativní charakter a jeho účelem není nabádat k investicím.

Publikováno: 02. 10. 2014

Kategorie: Investice

Autor: Adam