Česká spořitelna hraje fér. Zažádejte o půjčku, která vám skutečně pomůže!

Česká spořitelnaChcete si zařídit byt, obměnit vozový park nebo jen potřebujete finance na cokoliv jiného? V tom případě by se vám mohla hodit půjčka od České spořitelny, která se dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější bankovní půjčky vůbec. Zajímá vás, jaké jsou její parametry a co všechno musíte splnit, aby vám banka žádost schválila?

Půjčka od České spořitelny – jaká vlastně je?

V bankovním sektoru narazíte na celou řadu zajímavých produktů, ale neúčelová půjčka od České spořitelny vás zřejmě zaujme na první pohled. Úvěrový rámec se pohybuje mezi 20 000 až 600 000 Kč a věřitel po vás nebude vyzvídat, pro jaký účel peníze potřebujete. Splátky lze rozložit až na 7 let a dosáhnout tak měsíční splátky, kterou váš rozpočet zvládne. Ručitele potřebovat nebudete a to ani v případě, že půjčku využijete v plné výši.

Co budete potřebovat k vyřízení?

Česká spořitelna půjčky natavila tak, aby byly dostupné širokému spektru klientů. Přesto se však nevyhnete doložení některých dokumentů. Nemusíte se však bát, komplikovaná administrativa vás rozhodně nečeká. Na pobočku si s sebou budete muset přinést a potvrzení o výši příjmů nebo daňové přiznání. Máte-li u České spořitelny osobní účet, postačí vám pouze občanský průkaz. Minimální věk žadatele je 18 let.

Zažádejte o půjčku z pohodlí domova

Pokud vás výhody půjčky od České spořitelny zaujaly natolik, že jste se ji rozhodli využít, zažádejte o ni z pohodlí domova prostřednictvím poptávkového formuláře. Najdete ho na webových stránkách cspujcky.cz, ale i na známém srovnávacím serveru usetreno.cz. Bezprostředně poté vás kontaktuje operátor, který si s vámi domluví další postup. Následuje krátká schůzka na pobočce a podpis připravené smlouvy. Ihned poté vám bude na účet převeden požadovaný obnos.

Půjčka od České spořitelny se sice na první pohled jeví jako ničím nezajímavá „klasická“ bankovní půjčka, ale právě to je její největší přednost. Česká spořitelna je stabilní instituce, která hraje fér a skutečně poskytuje klientům to, co co prezentuje. Nemusíte se obávat přehnaně vysokých úroků ani exekuce v případě zaváhání se splátkou... Chcete-li se o ni dozvědět víc, nezapomeňte se podívat na http://www.usetreno.cz/pujcky/ceska-sporitelna-pujcky.

Publikováno: 02. 05. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: česká spořitelna | Česká spořitelna půjčka | půjčka od české spořitelny