Vyberte si tu správnou půjčku. Kde ji najdete?

Půjčit si je snadné, ale půjčit si správně již tak jednoduché není. Tím spíš, pokud jste odkázáni na banku nebo nebankovní společnost. Měli byste mít strach? Díky novému zákonu o půjčkách můžete být bez obav, protože úvěroví žraloci na trhu neoperují. Přesto byste výběr produktu neměli brát na lehkou váhu. Přistupujte k hledání nejvýhodnější varianty s respektem, ujistěte se, že budete mít z čeho splácet a nevyhýbejte se porovnání konkurenčních produktů.

Banka, nebo nebankovní společnost?

Naprosto zásadní otázka souvisí s rozhodnutím mezi bankovní a nebankovní půjčkou. Rozdíly mezi těmito segmenty s v posledních letech mažou ve prospěch úvěrových společností. Ty se snaží nabízet produkty srovnatelné s těmi bankovními a často poskytují úvěry za ještě výhodnějších podmínek. Zásadní rozdíl mezi bankovními a nebankovními produkty nyní spočívá především v jejich výši. Chcete-li si půjčit menší částku s kratší dobou splatnosti, pravděpodobně nakonec zakotvíte v nebankovním přístavu. V opačném případě, tedy s žádostí o úvěr ve výši několika set tisíc korun, zase v bankovním segmentu.

Srovnávat, srovnávat, srovnávat

Ať už si však nakonec vyberete bankovní nebo nebankovní půjčku, zamiřte na www.pujckyporovnani.cz a vyberete si nejvýhodnější variantu. Srovnání půjček vám ušetří spoustu peněz i času – dozvíte se, za jakých podmínek peníze získáte a porovnáte všechny vhodné varianty. A že jsou velké rozdíly také mezi bankovními produkty, potvrzuje následující porovnání: Minutová půjčka Equa Bank – výše půjčky se pohybuje od 5 do 600 tisíc korun, doba splatnosti činí 3 až 84 měsíců. Banka kontroluje registry i bonitu žadatele. Nevyžaduje doložení příjmu ani zástavu. Ferratum půjčka – FerratumBank poskytuje menší úvěry ve výši od 500 korun do 10 tisíc korun se splatností na 7 až 45 dní. Oproti Equa bank nevyžaduje doložení příjmu a neprověřuje registry.

Publikováno: 28. 05. 2017

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: nezávislé srovnání půjček | srovnání půjček