Česká spořitelna opět boduje

Potřebujete nový automobil, láká vás exotická dovolená, případně chcete dětem pořídit novou výpočetní techniku ke studiu? Nechcete-li čekat, než se vám podaří ušetřit požadovaný obnos, požádejte o výhodnou půjčku. Máte-li adekvátní příjmy a nejste vedeni v registru dlužníků, není jediný důvod, proč se neobrátit na stabilní bankovní instituci, která nabízí bezkonkurenční podmínky. Česká spořitelna patří k nejoblíbenějším bankovním ústavům a její služby využívají stovky tisíc klientů. I vy se můžete zařadit po boku spokojených spotřebitelů, kteří využili výhodné finanční produkty jako je rychlá půjčka či kreditní karta s úvěrem do 100.000 Kč.

Půjčka od ČS se stabilním úrokem

Česká spořitelna nabízí transparentní úvěr v rozmezí 30-600.000 Kč. Jedná se o neúčelovou půjčku, která lze sjednat z pohodlí domova a to i bez ručitele. Zajisté potěší i stabilní úrok, který věřitel do dobu splácení nezmění. Doba splatnosti může být až sedm let a výše splátky rozhodně nezatíží vás rodinný rozpočet. V případě, že vás možnost, jak sehnat potřebné finance na realizaci vašich snů a potřeb zaujala, stačí vyplnit on-line formulář na cspujcka.cz. Na pobočce pouze podepíšete připravenou smlouvu a nebudete se tak muset omezovat na otevírací dobu a trávit v bance více času, než je skutečně nutné. Nezapomínejte na to, že Česká spořitelna půjčky poskytne i bez udání dvodu!

Máte už svou kreditku?

Kreditní karty jsou stále oblíbenější a i vy jistě oceníte možnost disponovat kapitálem, který vám poskytne bankovní věřitel. I Česká spořitelna nabízí celou řadu výhodných kreditek, s nimiž můžete čerpat hotovost až do výše 100.000 Kč a celou řadu slev u smluvních partnerů České spořitelny. Podrobné informace a možnost vyřídit si kreditní kartu on-line, můžete na chytrakreditka.cz. Chytrá karta od České mimo jiné garantuje nákup za nejnižší cenu, ochranu před zničením zakoupené věci a krádeží, ale i prodlouženou záruku.