Spoření a úspory

Nakupování na internetu je samozřejmost. Prozradíme vám, jak ušetřit!

SlevyJak je to dlouho, co jste si udělali výlet do nákupního centra? Není to tak dávno, co jsme si v souvislosti s on-line nakupováním klepali na čelo a tvrdili, že e-shopy nemají budoucnost. Ještě před deseti, patnácti lety byly virtuální nákupy jakousi stezkou odvahy a i když jsme se na ni čas od času vydali, nikdy jsme si nebyli jistí, jestli nám místo zboží nedorazí prázdná krabice. V lepším případě balíček plný nastříhaných novin. Spletli jsme se a z e-shopů se stal fenomén. Česká repulika je dokonce jednou z e-shopových velmocí…

Nakupování na internetu má své výhody, kvůli kterým obchodníci pomalu, ale jistě upouštějí od kamenných prodejen a přesouvají své aktivity na síť. Výrazně tím sníží náklady a mohou si dovolit slevit. Filosofii e-commerce ovšem dnes řešit nebudeme. Místo toho vám prozradíme, jak v e-shopech ještě více ušetřit.

Nakupujete-li na internetu dostatečně dlouho, určitě vám neunikly akční ceny, které lze uplatnit prostřednictvím speciálních kuponů a kódů. I váš oblíbený prodejce určitě čas od času vypustí slevový kód do světa a podaří-li se vám to zaregistrovat, můžete se těšit na slevy. Ty nebývají zanedbatelné a často dosahují až několika desítek procent. Dostat se ke kódům a kupónům bohužel není tak jednoduché a je snadné je přehlédnout.

Všechny slevy pěkně pohromadě

Nechcete-li, aby vám nejlepší slevy proklouzly mezi prsty, můžete si je vyhledat na specializovaném portálu SlevovýKupón.net. Najdete zde téměř všechny aktuální kupony, včetně detailních informací o probíhající akci. Momentálně je jich na webu více než 1 600 a všechny jsou k dispozici zcela zdarma. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace, po které se příslušný slevový kupón zobrazí.

Slevy jsou přehledně rozdělené do jednotlivých sekcí a navíc se lze zapsat k odběru vybraných novinek. Díky portálu SlevovýKupón.net vám už žádná sleva neunikne…

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!