Cesta k nejvýhodnější hypotéce může být dlouhá a trnitá, ale také rychlá a efektivní

HypotrhBydlíte v pronajatém bytě a rádi byste se přestěhovali do vlastního? Nebo rovnou do vysněného rodinného domu s velkou zahradou a bazénem? Zamrzl vám úsměv na rtech v momentě, kdy jste po důkladném propočtu zjistili, že si ho budete moct dovolit nejdříve za deset, patnáct let? Nic, co by nevyřešila výhodná hypotéka. Máte-li dostatečně vysoký příjem, vydejte se do banky. A pak do druhé, třetí a čtvrté... Nebo snad znáte jiný způsob, jak zjistit, který hypotéční úvěr je ze všech nejvýhodnější?

Nechcete ztrácet čas v bance?

Hypotéka je dlouhodobý závazek a drobný rozdíl v parametrech může v budoucnu vygenerovat nezanedbatelný rozdíl. Není důvod, proč byste měli splácet víc než doopravdy musíte a kývnout na první nabídku je to nejhorší, co můžete udělat. Na druhou stranu vás chápeme – objíždět banky a pak složitě porovnávat všechny nabízené produkty není to pravé ořechové. V dnešní uspěchané době má na podobné eskapády čas a chuť málokdo. Nabízí se tedy o otázka – nemohli byste se obrátit na finančního poradce? Ten by se měl v oboru vyznat a poradit vám nejvýhodnější alternativu. Ano, to jistě udělá, ale pravděpodobně vám doporučí úvěr od banky, se kterou úzce spolupracuje. Tudy cesta k nejvýhodnější hypotéce rozhodně nevede.

Vítejte na HypoTrhu.sk. Vyberte si hypotéku z pohodlí domova!

Zoufáte si? Nezoufejte a zavítejte na HypoTrh.sk, platformu, prostřednictvím které se velmi rychle dostanete k vysněnému bydlení. Autor systému byl ještě relativně nedávno v podobné situaci jako vy a také nechtěl ztrácet čas komplikovaným porovnáváním a už vůbec ne schůzkami s finančními poradci. A právě proto v roce 2012 vznikl HypoTrh.sk, který vám hledání hypotéky usnadní a urychlí. Jak systém funguje? Registrujete se, zadáte několik nezbytných údajů a specifikujete své požadavky a po schválení vám nezávislí finanční poradci zašlou nabídky. Ty si můžete kdykoliv prohlédnout v osobním profilu a z přehledného porovnání vybrat tu, která vám opravdu vyhovuje. HypoTrh.sk je funkční hypokalkulačka, díky které se ve světě hypoték okamžitě zorientujete, ušetříte čas a samozřejmě i peníze. Pro finanční poradce naopak představuje efektivní nástroj k získání nových klientů. Není na co čekat – chcete bydlet lépe? V tom případě použijte hypotéční kalkulačku co nejdříve!

Publikováno: 12. 12. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: hypokalkulačka | hypotéční kalkulačka | hypotéky | hypotrh.sk | nejvýhodnější hypotéka