Kouzelná půjčky: recenze mimořádně kvalitní malé půjčky

Kouzelná-půjčkaPůjčit si „jen trochu“ a částku vrátit za pár dní nebo týdnů. Tak zní přání spousty Čechů a nebankovní společnosti jim ho rády splní. Je to již nějaký ten pátek, co se na tuzemském nebankovním trhu zabydlela první mikropůjčka a od té doby přišlo s vlastním (často ne nepodobným) produktem nespočet dalších poskytovatelů. Jedním z nich je i společnost KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o., která u nás působí od července 2012. V čem je kouzelná půjčka jiná, než většina ostatních malých půjček a co s nimi má naopak společného? Na začátek pár konkrétních čísel:
  • výše první půjčky se pohybuje v rozmezí 1000 – 10 000 Kč
  • stávající klienti si mohou půjčit až 50 000 Kč
  • doba splatnosti činí 2 – 30 dní
  • úroková sazba je 0,8 % p.d. (za den)

Kdo je typickým žadatelem o Kouzelnou půjčku?

Malé nebankovní půjčky jsou vesměs velmi dostupné, nicméně Kouzelná půjčka je přesto určena pouze pro klienty v trvalém zaměstnaneckém poměru nebo OSVČ s dostatečně vysokým příjmem. Lidé bez příjmu a ti, proti nimž je vedeno exekuční řízení, u této „nebankovky“ nemají šanci a tak by to mělo být. Mikroúvěr je nastaven tak, aby spotřebitelům skutečně pomáhal a nepodílel se na jejich dalším zadlužení.

Je Kouzelná půjčka bezpečná, nebo jde o další podvod?

Pokud jste na internetu narazili na jméno společnosti v souvislosti s podvodným jednáním, nenechte se mýlit. Kouzelná půjčka není podvod a naopak je naprosto transparentní a bezpečná. Poskytovatel se drží zásad zodpovědného úvěrování, což potvrzují i dostupné statistiky. Schváleno bylo pouze necelých 20 % žádostí a počet neplatičů se vyšplhal na pouhých 11 %. To je v segmentu nebankovních půjček velmi dobrý výsledek.

Resumé

Potřebujete-li menší finanční injekci a jste-li dostatečně bonitní, pak s Kouzelnou půjčkou nešlápnete vedle. Průměrný čistý příjem žadatelů se pohybuje kolem 20 000 Kč a patří mezi ně také administrativní a vedoucí pracovníci, státní zaměstnanci, učitelé a lékaři. Nejvíce žadatelů pochází ze Středočeského kraje, z Prahy a dalších velkých měst. I tyto údaje potvrzují, že rozhodně nejde o půjčku, která se snaží nalákat sociálně slabé a finančně negramotné spotřebitele. Další informace najdete na www.kouzelnapujcka.cz. Budete-li Kouzelnou půjčku využívat opakovaně, získáte věrnostní bonusy a několik dalších příjemných benefitů.

Publikováno: 04. 06. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: kouzelná půjčka recenze