Credit Limit: Nová virtuální kreditní karta od Ferratum Bank

creditlimitDle finančních expertů by měl každý disponovat finanční rezervou ve výši šestinásobku svého příjmu. Smutnou pravdou je, že drtivá většina lidí nemá „bokem“ ani korunu. Jste na tom taky tak? Pokud jste v situaci, kdy se vám nedaří ušetřit, ale přesto toužíte po železné rezervě, která budete mít neustále k dispozici, zařiďte si kreditní kartu nebo kontokorent. Anebo něco mnohem lepšího – zažádejte o Credit Limit, horkou novinku od Ferratum Bank!

Konečně rezerva, na kterou dosáhne každý

Kontokorent a kreditní karta není pro každého. Zřízení bývá podmíněno zřízením bankovního účtu, výší příjmu a dalšími požadavky, které se liší v závislosti na konkrétní bankovní či nebankovní instituci. Credit limit je finanční rezerva, kterou si může vyřídit opravdu každý. Tedy téměř každý – jedinou podmínkou je dovršení 21 let a české občanství. Ferratum Bank po vás nevyžaduje potvrzení o příjmu a nezajímá ji ani výpis z registrů dlužníků. Buďme však trochu konkrétnější – co je to vlastně ta virtuální kreditní karta Credit Limit?

Základní parametry

Credit Limit je virtuální účet, v rámci kterého budete mít k dispozici rezervu ve výši od 2 000 do 25 000 Kč, a to na neomezené časové období. Kdykoliv budete potřebovat finanční injekci, přihlásíte se do administrace a přepošlete si peníze na bankovní účet. Každý měsíc zaplatíte minimální splátku, případně si určíte vlastní splátku. Splacené peníze lze okamžitě znovu použít. Obrovskou výhodou je i to, že vám nikdo nemůže ukrást platební/kreditní kartu, protože žádnou nedostanete. Credit Limit je čistě virtuální. Denní úroková sazba činí 0,2833 % z čerpané částky a poplatek za jednotlivý výběr 12,5 %. Žádosti jsou posuzovány ihned a to 24 hodin denně. Z virtuální kreditní karty vám peníze na bankovní účet dorazí za hodinu.

Credit Limit můžete mít ještě dnes

Tak co na Credit Limit říkáte? Pokud se vám zamlouvá více než kontokorentní úvěr nebo klasická kreditní karta, není nic jednoduššího, než o něj ihned zažádat. Stačí odeslat online formulář a po rychlém posouzení vám Ferratum Bank otevře účet. Ferratum Bank je spolehlivá bankovní instituce patřící k Ferratum Group – finanční skupině, která je průkopníkem tzv. mobilních mikropůjček.

Publikováno: 16. 12. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam