Půjčky a úvěry

Expert půjčka – dostupná a spolehlivá mikropůjčka před výplatou

Je to nepříjemné, ale může se to stát opravdu každému. I navzdory pečlivě naplánovanému rozpočtu nám kolikrát pokazí náladu nečekaná událost, kvůli které s penězi nevyjdeme a nezbývá, než se poohlédnout po šikovné půjčce. K překonání období před výplatou přitom kolikrát stačí poměrně malá částka v řádu několika tisíců, ale kde ji tak rychle vzít? Nemáte-li kreditní kartu nebo kontokorent, který byste v takové situaci mohli přečerpat, máme pro vás řešení. Našli jsme pro vás půjčku, kterou můžete využít i bez nutnosti zdlouhavého vyřizování a to dokonce opakovaně.

Půjčte si až 10 000 Kč bez úroků a zbytečného papírování

Expert Půjčky poskytuje společnost MRM Financial a to ve výši 1000 Kč až 10 000 Kč. Produkt představuje ideální alternativu pro každého, kdo nemá čas na to, aby žádal o úvěr v bance, případně s k němu banka obrátila zády kvůli nedostatečné bonitě. Půjčka je bezúročná a platí se pouze poplatek za zprostředkování. Ten momentálně činí 250 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu. Splatnost Expert půjčky je 21 dní a v případě potřeby lze zažádat o prodloužení a to až na 42 dní. O prodloužení je třeba zažádat mailem a uhradit fixní poplatek, který je uveden v tabulce na webu www.expert-pujcky.cz.

Nezapomeňte, že napoprvé můžete zažádat o 1000 Kč, v rámci druhé žádosti až o 3000 Kč, třetí 4999 Kč a každé další až o 10 000 Kč. Potřebujete-li vyšší částku, ale nedosáhnete na ni, protože jste nový klient, půjčte si nižší částku, obratem ji uhraďte a vyřiďte si další půjčku – tentokrát však dosáhnete na vyšší částku. V žádném případě však nebudete potřebovat ručitele a dokonce ani potvrzení o výši příjmů. Půjčka je nastavena tak, aby na ni dosáhl každý, kdo potřebuje vyřešit krátkodobou nepříznivou finanční situaci a nemusel podstupovat komplikovaný administrativní proces.

Jednoduché a rychlé vyřízení online

Vyřízení Expert Půjčky je rychlé a zvládnete ho za méně než 10 minut. Stačí vyplnit formulář na zmíněném webu (www.expert-pujcky.cz) a vyčkat, až bude žádost schválena. Schválení netrvá déle než 60 minut a ihned poté jsou zaslány peníze. Zda na účet nebo složenkou, je na vás.

Jak na personalistiku?

Vema je personální informační HR systém pro komplexní řízení lidských zdrojů.

Chytrý smartphone

Nejnovější Apple iPhone 13 předčí vaše očekávání o chytrém telefonu!