Expert půjčka - dostupná a spolehlivá mikropůjčka před výplatou

Je to nepříjemné, ale může se to stát opravdu každému. I navzdory pečlivě naplánovanému rozpočtu nám kolikrát pokazí náladu nečekaná událost, kvůli které s penězi nevyjdeme a nezbývá, než se poohlédnout po šikovné půjčce. K překonání období před výplatou přitom kolikrát stačí poměrně malá částka v řádu několika tisíců, ale kde ji tak rychle vzít? Nemáte-li kreditní kartu nebo kontokorent, který byste v takové situaci mohli přečerpat, máme pro vás řešení. Našli jsme pro vás půjčku, kterou můžete využít i bez nutnosti zdlouhavého vyřizování a to dokonce opakovaně.

Půjčte si až 10 000 Kč bez úroků a zbytečného papírování

Expert Půjčky poskytuje společnost MRM Financial a to ve výši 1000 Kč až 10 000 Kč. Produkt představuje ideální alternativu pro každého, kdo nemá čas na to, aby žádal o úvěr v bance, případně s k němu banka obrátila zády kvůli nedostatečné bonitě. Půjčka je bezúročná a platí se pouze poplatek za zprostředkování. Ten momentálně činí 250 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu. Splatnost Expert půjčky je 21 dní a v případě potřeby lze zažádat o prodloužení a to až na 42 dní. O prodloužení je třeba zažádat mailem a uhradit fixní poplatek, který je uveden v tabulce na webu www.expert-pujcky.cz.

Nezapomeňte, že napoprvé můžete zažádat o 1000 Kč, v rámci druhé žádosti až o 3000 Kč, třetí 4999 Kč a každé další až o 10 000 Kč. Potřebujete-li vyšší částku, ale nedosáhnete na ni, protože jste nový klient, půjčte si nižší částku, obratem ji uhraďte a vyřiďte si další půjčku – tentokrát však dosáhnete na vyšší částku. V žádném případě však nebudete potřebovat ručitele a dokonce ani potvrzení o výši příjmů. Půjčka je nastavena tak, aby na ni dosáhl každý, kdo potřebuje vyřešit krátkodobou nepříznivou finanční situaci a nemusel podstupovat komplikovaný administrativní proces.

Jednoduché a rychlé vyřízení online

Vyřízení Expert Půjčky je rychlé a zvládnete ho za méně než 10 minut. Stačí vyplnit formulář na zmíněném webu (www.expert-pujcky.cz) a vyčkat, až bude žádost schválena. Schválení netrvá déle než 60 minut a ihned poté jsou zaslány peníze. Zda na účet nebo složenkou, je na vás.

Publikováno: 18. 07. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: expert půjčka | expert půjčky | půjčka | půjčka online | půjčka před výplatou | půjčky