Víte, jak rychle vyřešit problém s exekucí?

exekuceExekutoři jsou mocní lidé, kteří dokáží velmi rychle a efektivně vymoci téměř každou pohledávku. Jejich postupy jsou různé a leckdy nepříjemné. Nejčastěji jdou cestou:
  • Obstavení bankovního konta
  • Strhávání peněz z výplaty
  • Zabavení movitého majetku
  • Zabavení nemovitosti
I proto je dobré vědět, jak se proti exekuci nejlépe bránit a jakým způsobem svůj majetek, především pak dům nebo byt, nejlépe ochránit. Pomůže služba vyplácení exekucí, která je dnes zřejmě nejvýhodnější cestou, jak se dostat z dluhů co nejefektivněji. Podívejme se na hlavní specifika.

Váš dům bude prodán mimo dražbu

Nevýhodou exekučních dražeb je především to, že se nemovitosti prodávají za výrazně nižší částky, než v rámci klasických prodejů. A právě služba vyplacení exekuce nabízí jedinečný postup. Ten je spojený s tím, že je nejprve uspokojen exekutor a následně se nemovitost prodá za tržní cenu. Díky tomu nejenom smažete všechny dluhy, ale případný přebytek peněz zůstává také vám samotným. V souvislosti s tím je nutno podotknout, že řešení exekuce touto cestou dnes patří mezi nejvýhodnější možnosti. A to jak z hlediska rychlosti, tak i z hlediska celkové výhodnosti a zároveň toho, abyste exekutora nesponzorovali tím, že platíte jím naúčtované poplatky za úkony.

Nemovitost vám může zůstat

Namítat jistě můžete to, že o nemovitost tak jako tak přijdete. Ani to nemusí být vždy pravda. Je-li exekuce řešena tímto způsobem, může být samotný prodej realizován tak, že si nemovitost zpět koupíte právě vy. Využijete přitom atraktivního financování - například formou hypotéky. Tato cesta je vhodná pro každého, kdo se chce zbavit dluhů, ale nikoliv svého majetku. Je alternativou k výše zmíněné možnosti, kterou je výkup nemovitostí. Jeho hlavní pozitivum je mimo jiné i v tom, že peníze můžete mít do 24 hodin od posouzení vaší žádosti. Zajímá-li vás, kde takové služby poskytují, zkuste realitní kancelář s názvem Reality Plus. Ta je v tomto oboru jedničkou.

Publikováno: 22. 07. 2015

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam