Půjčka na nadstandardní lékařskou péči? Jedině u Home Credit

Trápí vás nevzhledná jizva, následky popálenin či nadbytečné kilogramy, ale pojišťovna vám nechce tyto „nadstandardní“ zákroky proplatit? Využijte lákavou nabídku na speciální produkt od společnosti Home Credit a.s., která byla navržena přesně pro tyto účely. Získejte zpátky své sebevědomí a to bez toho, abyste výrazně zatížili křehký rodinný rozpočet. Home Credit půjčku na nadstandardní lékařskou péči lze splácet až měsíc po zákroku a vy sami si určíte, kolik budete splácet. Maximální úvěru je 50 000 korun, což je dostatečná částka na to, aby pokryla i náročnější plastické operace. To ale není vše, Home Credit nabízí i další, neméně zajímavé produkty, které vám pomohou realizovat nejtajnější přání.

Zažádejte o půjčku z pohodlí domova

Nemáte čas na to, abyste ho ztráceli čekáním na pobočkách a složitým vyřizováním bankovních úvěrů? Home Credit půjčka lze vyřídit telefonicky či online a budete k ní potřebovat jen několik základních dokumentů. Připravte si dva doklady totožnosti a údaje od svém zaměstnavateli (živnostníci o svém podnikání) a můžete si půjčit 10 až 150 000 korun. Samozřejmostí jsou nulové poplatky za vyřízení, stejně jako možnost úvěr předčasně splatit (opět bez poplatků). Home Credit půjčka lze do jednoho měsíce od podpisu smlouvy zcela zrušit. Peníze můžete využít na cokoliv a nikdo se vás nebude ptát, zda splatíte jiné finanční závazky, nebo se vydáte na prosluněnou dovolenou do Karibiku. A abychom nezapomněli, Home Credit nevyžaduje ručitele!

Rychlé hotovostní půjčky na poště

Potřebujete finanční injekci v rámci několika desítek tisíc korun a to nejlépe okamžitě? V tom případě by vás mohla zajímat hotovostní Home Credit půjčka, kterou lze sjednat na vybraných pobočkách České pošty (detailní seznam najdete na homecredit.cz). Požádat můžete až o 40 000 korun a stejně jako v případě online půjčky, dostanete hotovostní půjčku bez ručitele a můžete ji předčasně splatit.

Home Credit. a.s. je na českém trhu již od roku 1997 a platí za jednu z nejspolehlivějších nebankovních společností, jejíž služby již vyžili miliony zákazníků. Mezi přednosti patří transparentní podmínky a stabilní zázemí nadnárodní finanční korporace.

Modelový příklad:

Půjčíte-li si od Home Credit 50 000 Kč a nastavíte dobu splácení na 7 let (84 měsíců), bude splátka při roční úrokové sazbě 13,59% a RPSN 17,4% činit 999Kč měsíčně. Celková částka splatná spotřebitelem je pak 83 916 Kč. Žádosti jsou však posuzovány individuálně a v praxi se se může konkrétní nabídka lišit.