Praktické nebankovní půjčky aneb když to nejde v bance

Nebankovní půjčkyPotřebujete si půjčit rychle a bez zdlouhavého papírování? V tom případě v bankách nepochodíte a tím spíš, nejste-li dostatečně bonitní a máte škraloup v registru dlužníků. Přesto však máte reálnou šanci, že se k penězům nakonec dostanete – stačí se obrátit na některou z mnoha nebankovních institucí. Buďte však obezřetní, v nebankovním sektoru se pohybuje poměrně dost úvěrových predátorů, kteří vás budou chtít takříkajíc sedřít z kůže. Nechcete-li se při výběru nebankovní půjčky spálit, řiďte se následujícími doporučeními.

Nebankovní půjčku jedině od renomovaného poskytovatele

Ať už projevíte zájem o krátkodobý úvěr typu půjčka před výplatou (prověřenou půjčku od společnosti Ferratum najdete na www.1pujckapredvyplatou.cz) nebo půjčku s úvěrovým rámcem ve výši několika desítek tisíc, vždy si o vybrané úvěrové společnosti zjistěte co nejvíce informací. Od věřitelů, kteří nemají ani vlastní webové stránky, si v žádném případě nepůjčujte. Nevolejte na předražené telefonní linky, které slouží k inkasování vysokých poplatků. Od věřitele, který nenabízí pohodlné vyřízení online, pravděpodobně žádné peníze nedostanete a to i v případě, že splníte všechny podmínky nebankovní půjčky.

Nezapomeňte na srovnání

Neukvapujte se a nesnažte se sjednat půjčky ihned poté, co narazíte na první dostupnou nabídku. Věnujte alespoň několik minut srovnání konkurenčních produktů a budete překvapeni, kolik můžete ušetřit. Srovnání najdete na webech www.opravdovapujcka.cz a www.1nebankovnipujcky.cz – zdůrazňujeme, že jde pouze o prověřené nebankovní společnosti, u kterých se nemusíte bát nečestného nebo podvodného jednání. A mezi kterými úvěrovými společnostmi vybírat? Krátkodobé půjčky nabízí zmíněná Ferratum, ale také Netcredit, Vata online a CreditON. Úvěry s vyšším úvěrovým rámcem pak Provident, Proficredit, Vita Credit a Home Credit.

Publikováno: 23. 07. 2013

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam