Jak vybrat půjčku, která vám opravdu pomůže?

PůjčkyDostali jste se do situace, kdy vám nezbývá, než si půjčit určitý finanční obnos, ale netušíte, na kterého poskytovatele se obrátit a už vůbec ne, po kterém produktu sáhnout? Nevadí, připravili jsme pro vás několik zajímavých tipů, díky kterým rozhodně nešlápnete vedle. Představíme vám oblíbené „nebankovní půjčky ihned“, které jsou vhodné pro řešení krátkodobě špatné finanční situace, ale také nákup spotřebního zboží nebo financování jiných potřeb.

Malou díru v rozpočtu hravě zalepí malá půjčka

Chybí vám několik set nebo tisíc korun a nemáte k dispozici kontokorent či kreditní kartu? V tom případě sáhněte po tzv. malé půjčce, jejíž úvěrový rámec je pro tyto situace jako stvořený. V současné době se těší obrovskému zájmu půjčka Kredito24, kterou poskytuje společnost Kredito24 Česká republika s.r.o. Jde o „typickou“ rychlou online půjčku, kterou vyřídíte za pár minut z pohodlí domova. Výše Kredit24 půjčky se pohybuje od 1 000 Kč do 12 500 Kč, nicméně napoprvé vám věřitel půjčí maximálně 4 500 Kč. Na vyšší částky dosáhnete až v případě opakované žádosti. Jde o prověřenou půjčku, která se dočkala pozitivních recenzí na renomovaných serverech a mezi její největší výhody patří rychlé vyřízení, transparentnost a absence zdlouhavé administrativy. Potvrzení o příjmu nebudete potřebovat a díky automatizovanému systému schvalování budete o výsledku vědět okamžitě. Jedinou nevýhodou je vyšší RPSN.

Stálice na nebankovním trhu vám půjčí na cokoliv

A co když vám menší částka nestačí, ale z nějakého důvodu nechcete do banky? Pomůže vám Home Credit a.s., jedna z nejznámějších společností na českém nebankovním trhu. Home Credit půjčka začíná na 10 000 Kč, ale půjčit si můžete až 150 000 Kč. Splatnosti je volitelná (12 – 84 měsíců), vyřízení velmi rychlé a pohodlné a peníze lze využít na cokoliv. Počítejte však s tím, že věřitel kontroluje bonitu žadatelů a neobejdete se bez potvrzení o příjmu. Mezi výhody půjčky od Home Credit patří možnost předčasného splacení zdarma a zrušení do 1 měsíce od jejího vyřízení. Pokud vás tyto nebankovní půjčky nezaujaly, nebo se je jen chcete porovnat s dalšími produkty, zjistěte si více na webu pujcka.co.

Publikováno: 17. 06. 2014

Kategorie: Půjčky

Autor: Adam

Tagy: Home Credit půjčka | kredito24