Mít web nestačí. Bez optimalizace se na něj nikdo nedostane

Pořídili jste si webové stránky, ale návštěvnost nedosahuje tak vysokých čísel, jak jste původně čekali? Není divu, bez optimalizace ve vysoce konkurenčním prostředí neprorazíte. Jak SEO v roce 2018 probíhá a na koho se obrátit?

Proč je SEO tak důležité?

Vyhledávače sestavují výsledky vyhledávání na určitý dotaz na základě množství faktorů a rozhodně nejde jen o kvalitní a relevantní informace na stránce. Naopak posuzují mnoho on-page a off-page prvků. Z tzv. heat map je jasné, že uživatelé nejčastěji navštěvují stránky, které se objevují na předních pozicích ve výsledcích na dané klíčové slovo. Jinak také: čím „výše“ se váš web umístí, tím větší návštěvnost získáte.

Proč potřebujete zkušeného profesionála?

Optimalizovat web tak, aby se prosadil ve výsledcích vyhledávání, není snadné. Bez předchozích zkušeností a znalostí nejnovějších trendů navíc hrozí, že vyhledávač praktiky vyhodnotí jako zakázané a stránku penalizuje (její pozici ve výsledcích zhorší či ji z výsledků vyhledávání zcela vyřadí). Nechcete-li zbytečně riskovat, že svůj projekt neopatrnou optimalizací „zabijete“, obraťte se na renomovanou agenturu s prokazatelnými výsledky.

Jak pracují odborníci?

Prvním krokem je analýza stávajícího stavu webu, na základě které se zvolí co nejefektivnější strategie pro optimalizaci – například to, zda je vhodná klasická, nebo spíše lokální optimalizace (např. SEO Praha, Brno, Ostrava...). Následuje analýza klíčových slov a poté již samotná optimalizace. Bez ohledu na to, zda se provádí SEO (optimalizace) Praha, pro jiné město, nebo celorepublikově, hrají hlavní roli kvalitní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem webu. Chcete se o tom, jak své stránky protlačit ve vyhledávání na TOP pozice, dozvědět více? Problematiku s vámi rádi proberou specialisté ze SEO Consult (www.seoconsult.cz).

Publikováno: 09. 08. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: seo optimalizace praha | seo praha